Мені сниться один і той самий сон вже 20 років. Що це може бути та як його позбутися?

Мене звуть Оксана, я вдруге одружена і маю троє дітей. Двоє з них ще школярі, а старший син Олексій вже студент. Юрій, мій чоловік, дуже добрий батько. На щастя, в нашому домі діти ніколи не чули криків чи скандалів. Знаєте, я вірю в Бога і вважаю, що перший і другий чоловік був мені дарований ним. Адже з Петром я набула багато досвіду, як доброго, так і не дуже, однак я все одно вдячна за той досвід. А з Юрієм я справді щаслива і є дуже вдячною Богові за нього. Я знаю точно, що в житті не буває випадковостей.І хотіла б я зараз поділитися з читачами позитивом та добром, однак напишу одну історію, яка трапилась зі мною 20 років тому й триває досі.

Тоді приснився мені сон, що ніби-то мій колишній чоловік хоче розлучити мене з моїм теперішнім чоловіком Юрою. З того часу мені цей сон сниться щоразу, коли засинаю, щоправда, у різних варіаціях.

Вперше такий сон мені приснився, коли я була вагітна Олексієм. В нас з Петром не було дітей, однак сон був настільки реалістичним, що мені здавалося, що я ношу його дитину. Прокинувшись у холодному поті, я вирішила, що ці жахи пов’язані з вагітністю.Згодом схожий сон повторився.

Я бачила наше весілля з Петром, гостей, білу сукню, а потім він покірно, зі сльозами на очах віддає мене Юркові. Ці сни дуже бентежили мене й здавались мені дивними. Мій чоловік це Юра, від якого я чекаю сина, але щоночі у снах бачу колишнього, за якого виходжу заміж.

Лише один єдиний раз приснився сон, який відрізнявся від усіх інших. У ньому я знову ж таки була у весільній сукні, біля мене стояв Петро і тоді я запитала в нього:

– Я люблю тебе та обіцяю повернутись. А ти чекатимеш на мене?

– Звичайно, люба, я чекатиму і наші діти чекатимуть стільки, скільки потрібно! — відповів він мені.

Пошепки

Всі ці роки я пам’ятаю ті його очі, які снились мені, повні сліз та болю. Той погляд переслідує мене, а спати тепер я ненавиджу, бо знаю, що після того, як засну, він знову прийде і дивитиметься на мене. Буває, сниться щось приємне, але це дуже швидко забувається, а сни з Петром ніби закарбувались у пам’яті. І як би я не хотіла забути — не виходить.

Тоді своїми дивними снами та переживаннями щодо цього я поділилась зі священником. Він сказав, що усе це може бути пов’язано з тим, що з Петром я була вінчана в церкві, а з Юрою ні. Потім я декілька разів намагалась отримати церковне уневажнення шлюбу.

Спочатку мене збентежило те, що за таку процедуру треба заплатити, а потім ще й Петра треба було до церкви притягти. З ним мені не хотілося бачитись. Однак ці сни мене не покидали, особливо виразно та часто снились мені у піст. Тоді якось я пішла до сповіді, й священник сказав, що дасть мені Причастя тільки тоді, коли я перестану жити зі своїм чоловіком статевим життям. Я мала отримати спочатку церковне розлучення з першим чоловіком.

Ви собі не уявляєте яка я тоді була обурена! Бо що то за порада така? Ми з Юрком любимо один одного і стараємось правильно виховувати своїх дітей, хіба від того, що ми перестанемо спати разом щось зміниться?

Я не знаю, що маю робити, адже як позбутись тих дурних снів?? Розумію, що логіка в порадах священників є, бо Таїнство шлюбу не просто так називають таїнством. Те, що шлюби укладаються на небесах, — не просто красиві слова. З другого боку: деякі пари в шлюбі живуть так, як пес із котом. Вони руйнують своє життя і перетворюють життя своїх дітей на пекло. Постійні крики, скандали — це я вважаю гріхом, а те, що ми з Юрком зразкова пара, лиш не повінчані, то вже кінець світу! Хіба штамп на папері в церкві означає справжнє благословення Бога? 

Що ви про це думаєте? Чи були у схожій ситуації?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector