Мені віника з городу приніс, а жінці своїй аж 15 троянд десь відкопав! Точно вам кажу: поробила невістка моєму синочку!

Мій Максимко – справжнє золотко. Гарний, високий, розумний. Ну просто мрія для всіх дівчат! Ще зі школи відбою від дівок в нього не було. І гарні липли, і розумні, і багаті. Я ж думала, що він собі якусь путню та й за жінку візьме.

Ага, аж двічі! Поїхав вчитися в столицю, освіту отримав, роботу добру знайшов. А тоді вернувся до мене. Сказав, що новини має.

Та й привів до мене Марину, доньку вчительську.

– Буду за жінку Маринку брати! – випалив син за вечерею.

Я там ледь не посивіла! Дівка ж ця з нашого міста. Я і її знала, і батьків її… Голі, босі, бідні – з такими як породичаєшся, то стидно й людям сказати! Мати вчителює, батько охоронцем працює, а сама Марина в лікарні медсестрою підробляє. Оце так партія! Ворогу не побажаєш…

Терпіти я Максимових концертів не стала та й заявила одразу, що така невістка триста років мені не треба. Тому в сім’ю я ніколи її не прийму.

Махнув на те син та й сказав, що час покаже, як воно насправді має бути. Тут я з ним погодилась та й стала чекати, коли він, молодий та дурний, прозріє нарешті.

Після весілля молоді переїхати жити в будинок, на який мій синочок сам заробив, своїми ручками кожну цеглинку купив! Та кожна б ноги за таке цілувала, пилинки б здувала, дім той берегла, наче свою дитинку. А моя невістка що? Ні прибере, ні помиє, ні приготує. Коли не прийду – завжди такий безлад в хаті стоїть, що аж глянути страшно.

Хочете читати ще більше цікавих історій? Підписуйтесь на канал: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Пошепки

А та тільки вивалиться на дивані та в телефоні клацає. І хоч ти їй що кажи, а воно все до одного місця.

Я ж думала, що надивиться мій син на це, поживе голодний і холодний, та й кине непутящу жінку. А вона взяла та ще й завагітніла! Ясно, що сама дитині вона ради дати не могла. То ще й на няньку Максима мого розкрутила!

Уже тоді і стало ясно, що вона його чи то приворожила, чи що. А навесні оце ж справляли ми 8 березня. Село в окупації було, то гуляли з тим, що під рукою лежало. Та мій Максим теж не пальцем роблений: якимись правдами та неправдами нам із невісткою по букету дістав! 

От тільки мені він дав якісь там ромашки до купи зв’язані, а Діані тій – чимало троянд! Це ж взагалі треба було до такого додуматися?! Матері, жінці, яка тебе народила, якийсь віник притягти. А дівці, яка тобі і їсти зварити не може, такий шикарний букет принести…

Невже син не розуміє, що в його житті є тільки одна важлива жінка? І це я! Бо дівок може за життя багато бути, а мама – одна-єдина.

Отак у мене дитину і вкрали… Як тепер вернути сина назад?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Ще більше цікавих історій від автора читайте за посиланням: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector