Меновазин: чи дійсно цей препарат здатен вилікувати понад 10 хвороб?

Меновазин – це популярний лікарський препарат, який володіє знеболювальним ефектом та використовується при невралгіях, м’язовому болю, болю в суглобах. Меновазин в аптеці можна зустріти у двох формах: розчину або мазі, а до його складу входять чотири речовини: ментол – 2,5 г; новокаїн – 1 г; бензокаїн – 1 г; етиловий спирт – 70%.

В Мережі поширюють інформацію про те, що за допомогою такого копійчаного засобу можна вилікувати понад 10 хвороб, зокрема: 

1. Ангіну. 

2. Безсоння.  

3. Болі в молочних залозах.  

4. Варикоз.  

5. Запалення.  

6. Гайморит.  

7. Герпес.  

8. Малорухомість.

9. Застуду.

10. Радикуліт.  

Утім, це не так. Розчин «Меновазин» та інша його форма мазь «Меновазан» є місцевим знеболювальним засобом – він не лікує, а лише знімає неприємні відчуття, про це повідомляє перевірка фактів VoxCheck

Якщо детальніше прочитати інструкцію виробника, то можна побачити, що даний препарат – це 70-відсотковий спиртовий розчин і наносити його на слизові оболонки та пошкоджену шкіру категорично заборонено. Ні в якому разі не використовуйте даний засіб для лікування висипів на шкірі, герпесу та геморою, оскільки ви можете лише травмувати тканину.

Також не слід застосовувати “Меновазин”, як снодійне, оскільки регулярне використання препарату може мати побічну дію: запаморочення, загальну слабкість, зниження артеріального тиску.

Якщо ж використовувати засіб при варикозі, набряках, сольових відкладеннях в суглобах, то “Меновазин” не лікує проблему, а лише зменшує больові відчуття. Будьте обережними з різними лікарськими препаратами й використовуйте їх лише за призначенням. Чи мали Ви досвід використання цього засобу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector