Метод, яким орлиця вибирає батька для своїх орлят – всім жінкам на замітку

Дуже цікавий процес з великим сенсом.

Орлиця відламує з дерева гілочку та кружляє в небі деякий час. Згодом круг неї починають літати орли. В цей момент вона кидає гілку вниз та спостерігає.

Один з орлів перехоплює цю гілку ще в повітрі та приносить назад. Вона ж знову кидає. Це повторюється декілька разів.

Якщо орел продовжує перехоплювати гілку, то вона обирає його для спарювання.

Навіщо вона це робить, ви потім зрозумієте.

Після цього пара починає вити гніздо на скелі. Роблять вони його з прутів та пір’я, яке виривають з себе. Цим вони покривають гніздо, забивають всі дірки в ньому, роблять його м’яким і теплим.

Орлиця відкладає яйця, потім вони висиджують пташенят. Коли з’являються орлята, батьки прикривають їх своїм тілом, поки вони не зміцніють.

Як тільки пір’я повністю покриває тіло малечі, батьки бачать, що вже пора.

Тато починає бити по гнізді крилами та трясе його, а все для того, щоб вибити усе пір’я. Таким чином з гнізда залишається лише каркас.

За цей час мама ловить рибу та сідає за декілька метрів від гнізда. Починає їсти на очах у пташенят. Вони сидять у гнізді, кричать, пищать, не розуміють, що ж сталося, адже раніше все було по-іншому.

Тоді пташенята починають робити рухи, щоб вибратися з гнізда. Орлятку важко, проте воно починає вивалюватися. Пташеня зривається з цього схилу, черевом по ньому їде, а потім летить у прірву.

Батько в цей момент летить вниз, щоб перехопити малечу. Потім він піднімає їх в гніздо. І так декілька разів: пташенята падають, а батько їх ловить.

Вони дуже швидко вчаться літати й ніхто не розбивається.

Це дуже хороший приклад того, як нам виховувати своїх дітей. Як важливо не перетримати їх в тепленькому гніздечку та не перегодувати їх рибкою!

Прислухайтеся до цього, щоб у вас виросли успішні та щасливі діти!

Що думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector