Ми кричали, але люди розбігалися, як таргани !!! На допомогу дітям прийшли бродячі собаки

Почувши таку історію, мимоволі задумаєшся про те, що багато тварин набагато більш людяні, ніж деякі люди …

На початку березня двоє дівчаток, дев’яти і шістнадцяти років, йшли за продуктами в магазин. В руках, крім пакетів, сестри тримали мобільники, на яких час від часу щось дивилися.

На одному з поворотів дівчаток раптом обступила компанія з восьми чоловік, яка йшла повз. Всі дорослі чоловіки, одягнені в брудні спецівки — мабуть, поверталися з підробітку. Один з них схопив молодшу, Наталку, за капюшон: «Гей, мала! А ну, давай сюди телефон!». І підкріпив слова дією, почавши викручувати руку дівчинки.

Старша сестра хотіла захистити Наталку і вдарила нападника сумкою. Тоді решта бандитів почали погрожувати вже їй. Незважаючи на крики «Допоможіть!», ніхто з перехожих не поспішав ставати на захист дітей! Побачивши небезпечну компанію, всі поспішали забратися подалі від того, що відбувається …

«Я дуже злякалася, не знала що робити, Наталя верещала дуже голосно, плакала, а люди проходили повз …», — розповідає школярка.

Але тут раптом з будівництва неподалік вибігла зграя собак. Тварини кинулися до людей, оточили грабіжників і дівчаток кільцем і стали грізно гавкати на чоловіків!

«Дворняги буквально кинулися нам на допомогу. Один з чоловіків вдарив найближчу собаку ногою по морді, але та вкусила його і продовжувала захищати нас», — кажуть діти.

Злочинці заметушилися. Голосний гавкіт собак привернув увагу, і ось уже біля місця подій зупинилася маршрутка, підійшли люди.

Тоді злочинці зрозуміли, що запахло горілим, кинули відібрані телефони і сумку на асфальт і зникли.

Дівчатка пережили стрес, на шиї в однієї з них залишився слід від капюшона- настільки сильно його тягнули. Але вони не забули тих, хто їм допоміг!

«Ми з сестрою вирішили віддячити наших чотириногих рятівників: купили пиріжки, молока з хлібом і пригостили всю зграю. Я дуже вдячна цим тваринам. І мені незрозуміло, чому люди, які проходили повз, не допомогли нам — адже бачили ж, що на нас напали», — дивується дівчинка.

Ось така історія порятунку. Тут мимоволі згадаєш всіх, хто кричить про вилов і знищення бездомних собак. Чи все так просто, люди?

I
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: