Ми повинні навчити своїх дітей вирішувати ці 3 основні завдання

Чомусь останнім часом батьки почали сприймати дітей, як рівних собі. Ця ідея вже настільки розповсюджена, що сприймається як істина. Однак насправді такий метод виховання дітей може завдавати шкоди дитячій психіці, спровокувати в майбутньому соціальні невдачі та призвести до заниженої самооцінки. Ми не можемо спілкуватися з малюком на рівні, адже між нами різниця в цілі покоління, ми маємо досвід, який є значною перевагою.

Особисто я дотримуюся наступної логіки: потрібно зрозуміти основні завдання та мету виховання. Як на мене, дорослі повинні навчити власну дитину:

  • як правильно розрізняти свої емоції та регулювати їх відповідно до зовнішніх обставин самостійно, без допомоги інших.  
  • як фінансово забезпечити себе і свої потреби самостійно.
  • як досягти реалізації в суспільстві та бути щасливими самостійно, а не за допомогою інших людей

Якщо ваша дитина буде володіти цими трьома навичками, то ви зможете відпустити її у доросле життя без будь-якого страху. Саме цього повинні навчати дорослі власних дітей, ніхто, окрім батьків, не може бути відповідальний. Однак дитина буде рости і розвиватися лише в тому випадку якщо вона буде усвідомлювати факт нерівності з дорослими.

Самостійність батьків надихає дітей, вони хочуть бути нарівні зі старшими, оскільки усвідомлюють, що не мають достатньо досвіду та мудрості, щоб розв’язувати свої проблеми. Метод виховання на основні рівності призводить до того, що діти вважають себе рівноцінними батькам, тому зневажають їхню думку та поводяться хамовито. 

Ідея рівності розбещує і насаджує ілюзії в уми дітей, що вони мають ті ж повноваження, що і батьки, хоча це просто нісенітниця, яка не має ніяких підстав в реальному світі. 

До 21 року ваша дитина повинна засвоїти кілька простих правил:

1. Їй ніхто нічого не винен.

Пошепки

2. Якщо людина платить, значить вона встановлює правила. 

3. Інколи почуття власної важливості заважають нормальному спілкуванню з іншими. 

4. Людина стає цінною не через свій геніальний продукт, а через можливість його оригінально запропонувати. Тому потрібно вміти спілкуватися з людьми, адже в цьому полягає геніальність. 

5. Якщо хочеш встановлювати правила, то плати. А спроби спілкуватися на рівних з тим, хто платить за неї – це хамство. 

6. Авторитет потрібно заслужити, а для цього слід робити добрі справи для загального блага. Тоді інші будуть поважати тебе, як особистість. 

7. Не потрібно шукати ідеальних умов для розвитку, адже тоді швидше настає деградація. Ми розвиваємося тоді, коли долаємо труднощі, а не оминаємо їх. 

Що думаєте з цього приводу? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector