Mи втpaчaємo iнтepec дo тих, хтo нac нe цiнyє

Багато людей користуються нашою добротою і хороші вчинки часто сприймають, як належне. Ми нікому нічого не винні і навіть якщо робимо добро, то це все йде від щирого серця, а не через зобов’язання. Я не хочу випрошувати в когось любов.

Якщо я відчуваю, що мене використовують, то з часом втрачаю інтерес до цієї людини. Спершу готова віддати все задля її щастя, іду на самопожертви, однак часто мої старання просто знецінюються, віддаю все, але не отримую нічого у відповідь.

Дуже боляче розуміти, що ти не потрібен тим, кого дійсно любиш по-справжньому. Але неможливо вічно любити тих, хто постійно витирає об тебе ноги. Десь на підсвідомості я розумію, що не буду з цією людиною довгий час, адже вона вже зараз прагне мене змінити, покращити, не сприймає такою, яка я є насправді.

Можна дійти до висновку, що нам просто таємно шукають заміну, і як тільки зявиться кращий варіант, нас просто викинуть з життя, як якийсь непотріб.

Скоро приходить розуміння, що тебе не цінують, змушують себе постійно відчувати негідними уваги й почуттів. Інколи трапляється так, що люди залишаються поруч лише через те, що у них просто не має іншого вибору. Вони не радіють нашим досягненням, не підтримують в складних ситуаціях. Їхню увагу приходиться постійно заслуговувати й доказувати свої почуття.

Для нас вони цілий світ, а ми – в кінці їхніх пріоритеті. З часом відданість, любов переростає в байдужість. 

Hac пocтyпoвo пepecтaють хвилювaти тi люди, якi cтaвлятьcя дo нac бeз пoвaги i cпiвчyття.

Нам стає байдуже на тих людей, хто звик використовувати нашу доброту, хто не вміє іти на жертви заради когось, не знає, що таке компроміси в стосунках. 

Mи зaбyвaємo пpo тих людeй, якi нe бoятьcя втpaтити нac, тoмy щo вoни нiкoли нac нe пoвaжaли i нe любили глибoкo i пo-cпpaвжньoмy.

Ми цінуємо значно кращого, ми знаємо, на що здатні і чого варті, тому викреслюємо зі свого життя всіх недостойних.

А я бажаю вам зустріти справжнє кохання, в якому ви станете кращими!

Що Ви думаєте з цього приводу?

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector