Ми з сім’єю мали іти на день народження. Але я прихворіла, тому мати залишилася зі мною, а батько пішов на свято сам. Він довго не повертався додому й вночі матір відправилася на його пошуки. Повернулася й сказала, що вони розлучаються

В мене була нормальна сім’я, навіть здавалося, що ми щасливі. До тих пір, поки мати не дізналася, що батько систематично їй зраджує…

Ми з сім’єю мали іти на день народження.

Але я прихворіла, тому мати залишилася зі мною, а батько пішов на свято сам. Він довго не повертався додому й вночі матір відправилася на його пошуки. Повернулася й сказала, що вони розлучаються, а потім плакала цілу ніч.

Батько ще довго просив в мами вибачення та надсилав мені листи, про які я навіть не догадувалася. Все-таки розлучилися, а я не розуміла чому, мені було всього лиш 8 років.

З мамою ми переїхали до бабусі та жили в неї. Матір влаштувалася на хорошу роботу й згодом взяла окрему квартиру в кредит. Та й і бабуся мамі дуже допомагала. 

Згодом я і школу закінчила й вступила до університету. Там зустріла свого майбутнього чоловіка – Івана. Мама в цей час теж зустрічалася з чоловіком та планувала одружуватися. Для подання заяви до РАЦСу, я почала шукати вдома власні документи й натрапила на листи від батька, про які я навіть не здогадувалася. 

Я почала їх читати, тому що цікавість взяла верх. Правда, потім про це пожаліла. Батько ні разу не попросив пробачення у матері за свою поведінку та за постійні зради. Він не раз звертався до мами нехорошими словами, та й наголошував, що я така ж погана, як і вона. 

Я сиділа і плакала: як він міг так вчинити з мамою, як він міг так вчинити зі мною, у нього ж не було більше дітей ?!

На моє весілля приїхав батько, але я його прогнала. Він на мене кричав й говорив, що все те погане, що він писав, це не правда. Після цього випадку, я його не зустрічала…

Ви б теж так зробили на моєму місці?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector