Мій 17-річний син увійшов додому із згортком в руках. ” Мамо, я не міг залишити його в пологовому будинку ”

Ми з чоловіком виховували Віталіка чесною та відповідальною дитиною. Того й сумніву не мали, що його можна пустити на навчання після 9 класу в обласний центр. Знали – хлопець впорається.

Віталіку подобалось жити в місті, він захопливо розповідав, як цікаво навчатися в коледжі, скільки всього дізнався. А тоді якось додав:

 – Я таку гарну дівчину зустрів, якби ви побачили Люду – відразу б полюбили її.

Нас тішило, що в сина все добре. Він щотижня приїжджав додому, бував і на свята. А тоді наприкінці другого курсу перестав. Ми не розуміли причини:

 – Сину, де ти? Що сталося? Чому додому не їдеш?

 – Розумієте, навчання вже складне, маю в бібліотеку ходити.

Так минуло кілька місяців. Син постійно знаходив виправдання. Тоді я не витримала і поїхала до нього в місто. Але в гуртожитку мені повідомили, що він там вже не живе і взагалі перевівся на заочний. Я страшенно хвилювалась, в голові крутилися всілякі погані думки. Що ж могло статися.

А тоді додзвонилася до Віталіка.

 – Мамо, заспокойся! Їдь додому, в суботу я приїду.

Пошепки

Я поїхала і навіть не знала, що й думати. А на вихідних син приїхав. Він стояв у нас на порозі розгублено і тримав в руках якийсь згорток.

 – Мамо, я не міг його залишити в пологовому будинку!

 – Віталіку, кого?

 – Це мій син – Макар. Люда залишила його, відмову написала, а я не зміг. Та я впораюсь. Перевівся на заочне відділення і вже знайшов роботу. Повір, все буде добре!

 – А хто ж з дитиною сидить, коли ти на роботі. Я працюю в другу зміну, найняв одну студентку, як няню. Вона погодилась працювати за досить символічну плату.

В мене мало щелепа не відпала. Виявляється, що Люда завагітніла і хотіла зробити аборт. А син вмовив залишити дитину, ми його в вірі виховували. Та згодом дівчина збагнула, що не впорається і покинула малюка.

Я зовсім не злюсь на Віталіка. Я пишаюсь його вчинком. Хлопцеві всього 17, а він вже справжній чоловік і гідна людина. Ми з чоловіком будемо його підтримувати й допомагати в усьому.

А що б ви робили, якби ваша дитина так вчинила?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector