Мій брат 4 роки тому поховав дружину. А нещодавно познайомився з новою дівчиною – вона йому в доньки годиться. Він через те кохання геть розум втратив!

Через одну дівку я сильно пересварилася зі своїм братом. Тепер Володя мене не хоче бачити, навіть слухавку не підіймає. 

Ми сироти, рано втратили батьків. Тому нас з Володею виховувала бабуся Лариса. Вона колись працювала вчителькою в школі, тому ми з братом постійно “гризли” граніт науки. Коли Вові виповнилося 14, то він вже шукав якийсь підробіток у нашому місті. Міг сусідам допомагати ремонт робити, носити важкі меблі чи речі, роздавав листівки. 

Після 11 класу Володя вступив до університету, але на заочку, щоб більше часу приділяти роботі. Вже у 18 років він працював водієм таксі та міг забезпечити мене і бабусю. 

Я також старалася гарно вчитися, не пасти “задніх”. Навіть коли вийшла заміж, то не забувала про бабусю Лару. Ми з братом її возили на різні курорти відпочивати, зробили ремонт вдома та часто купували продукти. 

Володя досяг небачених висот – у 24 з другом відрив свою службу таксі, потім розкрутився і вже у 30 років мав велику фірму по області. Займався не тільки таксі, але й перевезеннями меблів, туристичні автобуси мав. Збудував великий, двоповерховий будинок за містом. Його донечка Каріна живе та навчається у Польщі, бо батько хотів, аби у дитини був європейський диплом та гідна освіта. 

Однак, не все солодко було в житті Володі.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

У 2020 році важко захворіла його жінка, Олеся. Той злощасний вірус її так підкосив, що вона навіть не могла спокійно в туалет пройтися чи тримати чашку в руках. Володимир тоді почувався геть розбитим:

– Та я готовий бізнес продати, машину, квартиру. Аби лиш вилікувати Олесю.

– На жаль, це така хвороба… Вірус невідомий, тому, поки ліків нема. 

І вже у листопаді 2020 року ми ховали Олесю. Вона геть сама на себе не була схожа – худенька, як тростинка, шкіра такого білого кольору. Після похорону жінки Володя пішов у загул. Страшенно пив, на роботу не приїжджав, вдома влаштував справжній гармидер. Я сама приїздила та готувала йому їсти, прибирала, викидала порожні пляшки з-під випивки. 

Але, на щастя, Володя зумів взяти себе в руки, перестав пити та з головою занурився у бізнес.

Так минуло майже 4 роки і я ніколи не бачила біля брата якусь жінку. Єдина дівчина, яка могла ночувати в будинку – це його донька Каріна. Вона приїздила додому під час канікул. Я не збиралася зводити Володю з новою жінкою. Але і в його романтичні справи не хотіла пхати носа. 

Пошепки

І ось тиждень тому, десь у неділю після церкви, я приготувала вдома пиріжки та пляцок і поїхала до брата. Це наша така традиція родинна, щонеділі чергуватися та ходити в гості. 

Однак, Володя мене не чекав. Як виявилося, у нього вже були інші гості – якась молода дівчина сиділа на кухні, пила каву та їла тістечка. 

Тільки через день Володя зізнався мені, що має нову дівчину:

– Це Ліля. Вона у мене працює секретарем. Така досить хороша та мила дівчина.

– А скільки їй років, якщо не секрет? 

– 23. 

– Скільки? Володю, та вона майже ровесниця твоєї Каріни. Як донька відреагує на таку мачуху?

– З Лілею мені дуже добре. Себе десь почуваю на 20 років молодшим. 

– Володю, ти взагалі вже через це кохання розум втратив? Хіба не розумієш, чого ця молодуха біля тебе крутиться? 

Так ми посварилися з Володею, він виставив мене за двері. Тепер навіть слухавку не підіймає від мене. 

Однак, хіба він не розуміє, чого та фіфа на нього клюнула? Грошей хоче. Бо Романові під 50, а їй тільки 23. Ну явно тут нема ніякого щирого кохання! 

Шкода брата. Боюся, аби та молода аферистка його ще не оженила на собі чи грошей не забрала. Адже зараз багато таких серцеїдок-аферисток, які готові у чоловіка останню копійку забрати. 

Як мені врозуміти брата? Як з ним далі помиритися?

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector