Мій брат забрав всі гроші, які віддав на весілля Данилу. І я вважаю, що він вчинив правильно та провчив нахабу

Моєму молодшому братові щось не щастило в любовному плані. Чоловікові тоді було 27, а жінки та дітей не має. Мама постійно бідкалася і казала, що братові наче пороблено. Навіть раз хотіла затягти його до церкви, аби Володі “вроки зняли”.

Однак, потім він все-таки знайшов своє кохання. Одружився з Мариною, вони однолітки, колись навчалися в паралелі. І навіть прийняв в родину її сина від попереднього шлюбу, Данила. Хлопець спершу так досить холодно ставився до вітчима, не довіряв, сварився. 

Але Володя сам по собі дуже товариський та любить дітей. То він Данилові подарує класні машинки іграшкові, запише на футбольні тренування, візьме на риболовлю, купить солодощі, відведе в кінотеатр. Вова завжди старався налагодити спілкування з пасинком. Звісно, на звання супертатуся не претендував, але хотів, аби Данило до нього добре ставився. 

З нашими дітками Данило потоваришував, ми часто запрошували їх на дачу. Поки дорослі шашлики смажать, діти собі на вулиці граються. 

Ну так минуло вже багато років. Володя дбав про Данила, як про рідного сина. Навіть коли пасинок не зумів пройти на державне місце, то Вова оплачував йому медичний університет. А ви самі знаєте або ж чули, які там космічні ціни. Ще й до того, возив жінку та сина на море, були у Єгипті, Туреччині, Болгарії. 

А місяць тому Данило зробив пропозицію своїй дівчині Анні. Вони ще з 1 курсу зустрічалися. Ну і вже всі родичі жартували “а коли вже там весілля буде”. Тому почали готуватися до свята. Володя сказав, що ні копійки не пожаліє на таке розкішне святкування. Тому замовили найкращий ресторан у нашому місті, лімузин, фотографа та ведучого. Навіть сукню Анна не купувала в салоні, а їй шили за власним дизайном. 

Тільки ми дуже довго не отримували запрошень. Навіть мої батьки не отримали, уявляєте? Тоді вирішив зателефонувати до Володі, запитати, чи, раптом, запрошення не загубилося десь на пошті. 

– Як це? Я казав Марині, що ви маєте бути перші у списку. 

– Але нема. Навіть мама з татом не отримали листівок. 

Як виявилося потім, Марина навмисне не внесла нашу родину в список запрошених гостей. Зате на весілля мали приїхати колишні її свекри, чоловік, його родичі. Ось така цікава ситуація вийшла. Володя для них, бачте, чужа людина! 

Пошепки

– Він його тато і хоче приїхати. І бабуся з дідусем також.

– А де був той тато, коли треба аліменти платити? Він ні разу йому навіть на день народження подарунок не вислав. 

– Ого, то ти зараз будеш мені кожною копійкою дорікати? 

Володя так розлютився, що вигнав Марину та Данила геть. Ще й поїхав у кафе та забрав 2 тисячі доларів, які давав на завдаток для банкету. 

Для нас ця ситуація стала справжнім потрясінням. Але знаєте, я вважаю, що Володя вчинив тоді правильно. Якщо його не запрошено – то він не буде давати гроші. 

Правда, трохи шкода, що Марина роками так користувалася його добром та грішми. Я просто уявити не можу, як їй така дурня спала на думку. Аби нас, родичів, які тобі допомогли у складну хвилину, і не запросити на свято? Але про колишнього одразу згадала!

Данило дуже образився на Володю. Каже, що він навмисне хоче зірвати йому весілля. 

Ну от така в нас пригода.

І що робити далі? Може, варто з ними нормально поговорити? Чи то вже безнадійно? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector