Мій чоловік хропить, але я сплю, наче малюк. Адже знаю декілька секретиків, які допоможуть міцно спати

Мій чоловік хропить, наче слон. Здається, що от всі сусіди в будинку нас чують. Однак, я сама сплю, наче вбита, чесно. Не чую його хропіння взагалі. 

А все через ці хитрощі, які допомагають швидко заснути і не звертати увагу на хропіння. Думаю, що ці поради комусь точно знадобляться! 

Прикласти тенісний м’ячик до піжами:

Цей спосіб діє тоді, коли хтось спить на спині та хропить. Поставте тенісний м’ячик (або іншу дрібничку круглої форми) під лопатки. Через дискомфорт у спині партнер не зможе спати рівно та перехилиться на бік. Коли людина спить на боку, то вони перестають хропіти. 

Ввімкнути білий шум: 

Зараз є багато заспокійливих мелодій для сну. Наприклад, звуки морських хвиль, дощу, вітру, щебетання птахів. Вчені довели, що такі мелодії чудово заспокоюють нервову систему та зміцнюють сон. Це допоможе відволікти від хропіння. 

Купити беруші: 

Пошепки

Вони продаються в кожній аптеці та коштують дешево. Беруші зручні, не давлять на вуха та чудово заглушую хропіння партнера. Однак, єдиний мінус – зранку ви можете не почути будильник на роботу. 

Лягати спати раніше, ніж партнер: 

Досить важко заснути, коли збоку чути хропіння. Тому краще відрегулюйте свій графік сну та лягайте спати хоча б на 10-15 хвилин раніше. За цей час наш мозок починає “відключатися” і поринає в глибоку фазу. 

Записатися до лікаря:

Це вже крайність, коли хропіння пов’язано з проблемами носа та горла. Це допоможе вирішити ЛОР та виписати ліки. Краще не зволікати та записатися на прийом. 

Сподіваюся, що ці поради допоможуть вам побороти проблеми хропіння. І ви нарешті спокійно зможете виспатися!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector