Мій чоловік мене зрадив! Але не в ліжку з коханкою, а в кабінеті нотаріуса з рідною сестрою!

У мого чоловіка п’ятеро рідних сестер. За класикою жанру, вони мене ненавидять так само сильно, як і я їх. Багато років тому вони чомусь вирішили, що я недостойна пара для Микити. І кожного разу, коли ми зустрічались, не забували про це нагадати.

Щоб уникнути сімейних конфліктів, ми перестали спілкуватись взагалі. Тільки з Валею, найменшою сестрою, у нас ще так-сяк йшов якийсь діалог, поки і вона від мене не відвернулася.

Усім так жилось нормально, але нечистий поніс мене до Валі на день народження.

Довго я впиралась, але все ж вирішила прийти на ювілей. Грошей ми принесли не дуже багато, бо якраз взяли кредит, але Валя чогось відкрила конверт і одразу пішла до мене обійматись. Я цього, чесно кажучи, зовсім не зрозуміла. Подумала спочатку, що то все гра на публіку. Аж потім Олена, найстарша із сестер, прояснила ситуацію… – А цей келих я хочу підняти за людей, яким нічого не шкода для своїх рідних! Микитко, Тетянко, які ж ви молодці! Вале, вітаю тебе з Днем народження! Нехай подарована братом квартира стане початком твоїх нових звершень…

 А далі я вже нічого не чула. У голові крутилось лише оце «подарована братом квартира». Брат у них один на всіх, квартири в нього своєї немає. Ми разом живемо в однушці, яку мені бабуся заповіла…  

– Олено, ти, може, переплутала щось? Яка квартира? Про що ти говориш? – вирішила я уточнити.

Пошепки

– То ж як переплутала, Тетянко? Он у Микитки запитай: усе задокументовано, нотаріусом завірено. Що ж тут плутати?

Я глянула на Микиту, сподіваючись, що хоч він приведе свою сестру до тями. А він просто опустив очі і відвернувся.

Я не могла в це повірити! Ми тільки взяли кредит на авто, щоб хоч щось своє в цьому житті мати, так він квартиру вже комусь мою подарував! І як же це він провернув..?

Зараз я живу у мами, Микита – у когось зі своєї рідні. Я найняла адвоката, який буде вирішувати, як це моя квартира могла комусь подаруватись. А ще він допоможе мені з розлученням. У такій сімейці я жити не збираюсь.

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Як думаєте, може треба чоловікові пробачити?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector