Мій чоловік останнім часом дуже щасливий. Все вказує на те, що в його житті є інша жінка

У мого чоловіка Данила було багато дівчат. Я знала, що він навіть міг одночасно зустрічатися з двома. В університеті був ще тим казановою. 

Але коли познайомився зі свою, то зав’язав ті походеньки. Хоча я спершу не могла йому аж так довіритися. Ну от раптом він за моєю спиною мав ще одну запасну пасію? Час від часу влаштовувала йому скандали, підозрювала у зраді, перевіряла телефон та переписку в Фейсбуці. 

Тільки коли ми одружилися та народилася донечка Настуня, я заспокоїлася. Ну я його жінка, він мене кохає, разом виховуємо доньку. Та і що може піти не так?

Однак, зараз мені здається, що Данило повернувся до своїх колишніх походеньок. Чоловік почав часто відправляти мене та доньку кудись на вихідні. То відвезе до моєї мами в село, до свекрухи на дачу. Декілька разів навіть оплачував відпочинок у Буковелі.

– Я б з радістю поїхав, сонечко. Але сама розумієш, що роботи багато. Поки літо, то вам треба насолоджуватися відпочинком. 

Ну я пакувала валізи, збирала речі Настуні та їхала у гори. 

Але тепер не знаю, чи такі подарунки Данила не черговий спосіб приховувати коханок? Прямих доказів у мене поки нема. Але не просто так жінку з дитиною кудись відправляють? 

Декілька тижнів тому я дізналася, що в Данила колись був роман з колегою по роботі, ще до мене. Дівчина досить красива, приваблива, має гарну фігуру та стильно одягається. Ще Даня постійно її кудись “підвозить”, бо по дорозі. І через такі новини у мене почалася справжня параноя. Я знову перевіряю телефон чоловіка, якщо запізнюється – влаштовую скандали. Нам вже сусіди у стінку стукають.

– Тебе до лікаря треба відвезти. Маєш сильну фантазію! Я тобі не зраджую!

Пошепки

– Ага, чому тоді на всі вихідні намагаєшся кудись сплавити?

– Тому що я про вас турбуюся і хочу, щоб ти з сином гарно відпочила!

Остання сварка закінчилася бійкою. Я дала ляпаса Данилові, а він у відповідь сильно штовхнув мене на підлогу. Впала на плече та забила руку сильно, тепер там красується великий синець. 

Ми два дні не розмовляли. Потім Данило купив мені букет квітів, просив пробачення:

– Повір, цього більше не повториться. Я просто не міг більше стримувати емоції 

Тільки я не знаю, що мені робити далі. Якщо вдарив раз – то вдарить і в друге, втретє і так нескінченно. Мало того, що він мені може зраджувати, так ще й підіймає руку. 

Просто не можу розучитися через дитину. Я ж сама виросла без тата і не хочу, аби донька повторила мою долю.

Жінці варто терпіти чи розлучитися? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector