Мій чоловік повернувся з фронту без ніг, й замість того, щоб отримати підтримку від родини, став для них посміховиськом.

Рік тому мій чоловік повернувся з війни. Однак тепер він їздить на інвалідній колясці. Я його люблю, захоплююсь його мужністю і не розумію людей, які запитують мене чи він не є для мене тягарем. По-перше, не розумію, як можна таке запитувати, а по-друге, як може бути твоя кохана людина тягарем? 

Проте зараз мова не про те. Зовсім скоро у моєї рідної сестри весілля. З нею у мене завжди були напружені стосунки, але цього разу такого я геть не очікувала! Якось вона передала мені своє запрошення, але я відразу його не читала. Прийшовши додому, розгорнула листівку і побачила там лише своє ім’я. Спочатку подумала, що це, мабуть, помилка, однак потім виявилось, що це не так. Увечері телефоную мамі, щоб переконатись у тому, що виникло непорозуміння.

– Мамо, у запрошені вказане лише моє ім’я, це Оля забула вписати туди мого Маркіяна? 

– Ні. Я мала тобі сказати, але не встигла… — відповіла мама.

– Тобто ні? — не зрозуміла я.

– Річ у тім, що Маркіян інвалід. Куди йому на весілля?

Пошепки

– Він нормально пересувається на колясці! У чому проблема?

– У тому, що він буде привертати до себе багато уваги. Ми не хочемо цього. І на фото виділятиметься — заявила мені вона.

– Що? Тобто ви хочете, щоб я йшла на весілля до рідної сестри без чоловіка, бо він буде заважати на фотографії — обурливо запитувала я.

– Ти тільки правильно мене зрозумій, ми хочемо як краще! Щоб він не почував себе некомфортно, щоб не був зайвим…

Тоді я кинула слухавку, адже просто бракувало слів. Мій чоловік захищав усіх нас на фронті, втратив ноги у боротьбі, а тепер замість подяки та поваги отримує таке… Звісно, я розповіла усе йому як є, адже тепер сама не збираюсь йти на те святкування. Однак він переконує мене йти, бо все-таки це рідна сестра, але я не маю жодного бажання. Вважаю, що таких треба провчити, оскільки вони мають навчитися як себе поводити з людьми, які повернулися з війни. Я цього терпіти не буду! А як вважаєте ви? Як мені вчинити?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector