Мій чоловік справжній трутень. А все через його татуся, який сидить в Німеччині. Не зумів нормального сина виховати!

Ще коли мій чоловік був школярем, його батьки розлучилися. Тато, Василь Петрович, переїхав до Німеччини. Спершу він там працював, як найманий водій, але з часом відкрив власний бізнес. Також займається перевезеннями вантажу чи туристів по Європі. У нього автопарк з 20-ти автобусів. 

А мама, Ольга Романівна, була зайнята пошукати нового чоловіка. Зараз взагалі живе в Канаді і приїздила в Україну ще у 2018, на наше весілля. 

І от Ігорко звик, що все йому дає татусь. Він купив синові велику квартиру на 3 кімнати, одразу біля озера. А у Франківську ціни на той сектор дуже і дуже високі. На 18-річчя подарував новенького Мерседеса з салону. 

Що Ігореві треба – тато завжди дає. Подорожі, розваги, машини. Він змінив за цей рік 3 машини, уявляєте? 

Ігор не знає, що таке робота. Він раз намагався відкрити бізнес, машини ремонтувати. Але не врахував всі нюанси такої справи, тому швидко закрився. Все пішло в збиток, але хіба йому то було важливо? Адже не Ігор вклався у бізнес, а його татусько. 

От ви думаєте, що раз у мене такий багатий свекор, то я сама у грошах купаюся? Ні. 

Я з багатодітної родини і знаю ціну грошам, працювала з 13 років у селі. Мені не було гидко ні прибирати послід за коровами в сусідів, полоти грядки, випасати кіз, стригти овець. Адже була найстаршою в родині і хотіла допомогти батькам та чотирьом маленьким братикам.

Ну закохалася тоді в Ігора, як школярка. Він жартував, такий кумедний, красивий. Через рік стосунків він запропонував мені вийти змаж. Я потім народила сина Андрійка. 

Пошепки

І от не дивлячись на такі статки, я досі працюю. Влаштувалася перукарем-колористом в один салон краси, якраз біля нашого будинку. Працюю для того, аби купити Андрійкові іграшки, одяг, заплатити за приватний садочок. 

Адже свекор не хоче ні копійки давати на онука. Він не раз, коли приїздив у Франківськ, намовляв Ігора “син на тебе геть не схожий”, “та вона десь дитину нагуляла”, “а ти не думав про тест ДНК”.

Раз він не посоромився навіть при моїх батьках щось жартував.

– Знаєте, ваша Іванка любить не мого сина, а мої гроші, – сидить і сміється за столом. 

Хоча я ні копійки не просила ні у свекра, ні в Ігора. Так, заробляю 15-20 тисяч, але цього вистачає утримувати синочка. 

Розумію, що мій Ігор – справжній ледар. Не раз думала про розлучення. Тільки от не хочу, аби синочок жив у неповній родині. І я розумію, що зараз не знайду собі квартиру на оренду, а тим паче не куплю точно. Ну куди я дінуся з дитиною на руках?

Ігор наче від світу відірваний. Вчора поїхав зі своїми друзями у Буковель, тато дав гроші. Там і сауна, і більярд, і квадроцикли. 

Сиджу, пишу це все і просто плачу. Ну що мені робити? Як врятувати родину і чоловіка?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector