Мій чоловік відмовляється оплачувати мамі комуналку та купувати ліки. Хоча для свекрухи готовий на все, навіть купує путівки на відпочинок

Декілька років тому моя мама та свекруха одночасно вийшли на пенсію. Ми з чоловіком розуміли, що на ті смішні копійки від держави вони не проживуть, тому вирішили допомагати. Ну а що? Ми досить добре заробляємо, у нас власний бізнес, який приносить великий дохід. Тим паче, це ж наші рідні люди. 

Ми щомісяця оплачуємо їм комунальні послуги, привозимо продукти. Закуповуємо все порівну – макарони, гречка, рис, овочі, консервація, якісь солодощі до чаю, м’ясо. Ну і ще ліки, бо у мами проблеми з серцем. 

Але хочу зауважити, що свекруха отримає набагато більшу пенсію, бо має ще виплати за заслуги, бо чорнобилець. 

Ми з Олегом ніколи не рахували, кому і скільки будемо давати. Комунальні в кожної порівно виходили, добре, що мали ще субсидії. Та і загалом, крім комуналки, ми ще минулого літа зробили у свекрухи ремонт на кухні, цього літа подарували мамам путівки в Трускавець у санаторій. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Але минулого місяця захворів мамин старший брат. Дядьку Роману вже під 80, ні жінки, ні дітей Бог йому не дав. Мама приїздила до дідька щодня туди-сюди. Але знаєте, кататися по місту більше години, ще й ті корки постійні. Це досить важко для літньої людини. 

Тому мама вирішила забрати дядька Романа до себе. У неї 3 кімнати, багато місця. І поруч є лікарня, в разі чого – швидко спустилися і полікувалися. Через дорогу великий парк, вони там гуляють часто, адже дядьку корисно проводити час на свіжому повітрі. 

У дядька була своя однокімнатна квартира. Але ні він, ні мама не хотіли здавати те житло в оренду чи продавати. Закрили на ключ, запасі віддали сусідці, аби та на всякий випадок дивилася, чи все нормально вдома. Тим паче, там старенький ремонт, меблі зношені вже і не дуже зручні. Треба було вкластися спершу в ту квартиру, а вже потім здавати. 

Дядько мамі добре подякував за таку допомогу – переписав квартиру та машину на неї. 

Пошепки

Але через те, що дядько почав з мамою жити, мій Олег взагалі перестав давати гроші. Навіть не хоче ліки купити:

– А що тут такого? Моя мама живе сама, без зайвих квартирантів. 

– Це мій родич, дядько Роман! 

– І що? Я не збираюся ще одного горе-родича тягти на спині. Хай твоя мама ту квартиру здає чи знаходить якусь роботу. 

– Як? 

– Ну так. Все, я не буду чужим допомагати. Мені зайвий рот не потрібен.

Ми дуже посварилися. І я вирішила, що краще не купуватиму собі якийсь новий одяг чи косметику, а тихцем віднесу мамі продукти. 

Не розумію, чому чоловік відмовився? Це ж хворий дядько, мій родич. А він просто черство відмовляє…

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector