Мій чоловік вигадав хитрий план, як виїхати закордон без порушення закону. Однак, для цього нам потрібно зрадити Бога та обітниці, які давали у церкві. Я не знаю, що робити далі та як бути, а Коля весь час мене лає за таку затримку

Мій чоловік до війни працював на заробітках. Переважно їздив до Чехії та робив там ремонти на квартирах. Однак, рівно 20 лютого повернувся додому, а через 4 дні війна почалася! Ну і тепер його, звісно, ніхто закордон не випустить.

Микола почав шукати роботу у нашому місті. Однак, все не то – зарплата, робочий графік, нічні зміни. Мені на роботі ще й директор зарплату врізав аж на 5 тисяч, бо сказав “війна, все йде під скорочення”. Ну дякую, що не звільнили хоча б!

А у нас 3 діток – старшому 12, середній 10 та наймолодшому 6, у вересні пішов до школи. І кожного треба прогодувати, одягнути, купити якісь солодощі чи іграшки. Вже собі цього року купила курточку на секонді, бо грошей було дуже і дуже мало. Молодший доношує портфелі та спортивну форму старшого, і через це його у класі дражнять.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Чоловік влаштувався охоронцем на якусь фірму, але це не рятувало нашу родину від фінансових проблем. От раніше, коли Коля був у Чехії, то ми могли на ремонт відкласти у дитячій кімнаті, поїхати кудись на відпочинок в Одесу чи Буковель, купити малюкам нові телефони та планшети. Адже у Берліні платили в євриках та кронах, до війни курс був такий вигідний, аби тут, в Україні, все міняти.

Колька старався якось виїхати за кордон. Шукав лікарів, які зроблять йому умовну довідку та підпишуть папери. Але все марно. Тільки дарма тисячу доларів витратили на цю пригоду! 

Ну і от зараз у Миколи нова вигадка щодо того, як виїхати закордон: 

– Слухай, нам треба розлучитися. 

– З якого це дива? Геть здурів?

– Послухай. От ми розлучимося та я стану єдиним опікуном дітей. І вже буду вважатися багатодітним батьком та виїду закордон.

Пошепки

– А мені що робити?

– Нічого, потім зможеш забрати дітей з Чехії додому чи переїхати до мене, якусь роботу собі файну знайдеш на заробітках.

– Але ж ми у церкві вінчалися, давали обітниці..

– Ну я не назавжди тебе кидаю! Ти зараз готова все перекреслити заради своїх принципів дурнуватих? А про мене та дітей подумала? 

Вже 4 день поспіль Коля насідає мені на вуха та каже, аби я підписала всі готові папери до розлучення. Він вже на перед відніс “подачку” в РАЦС, аби нас швидко розлучили та оформили опіку над дітьми. 

Навіть свекруха в курсі про цю аферу та підтримує Колю. Вчора до мене телефонувала та почала нарікати: “Ну ти така егоїстка, чоловікові шанс випав виїхати закордон, а ти все впираєшся! Хоч, аби його на війну забрали і там застрелили?!”

Я не знаю, як далі мені жити. Соромно буде дивитися друзям та родичам в очі. Он мій кум та двоюрідний брат служать у Авдіївці. А ми он тікаємо закордон, ще й такими хитрощами…

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector