Мій чоловік живе дуже добре. День проводить з колишньою дружиною, а ночувати приходить додому

У мого чоловіка є двоє дітей від першого шлюбу. Я не маю нічого проти їх спілкування. Однак, дуже дратує колишня жінка Марина, яка завжди до нього телефонує та просить тільки одне – гроші. Мовляв, він батько та зобов’язаний платити аліменти на дітей. Але ми знаємо, куди насправді йдуть ті гроші. Звісно, що на розваги Марини, шопінг, дорогі прикраси. 

Ми з Мироном одружені вже 2 роки. До того у мене не було серйозних стосунків, хіба декілька кавалерів. Але не треба мене жаліти, адже у 35 я зробила чудову кар’єру, працюю заступником головного директора у великій фірмі, маю квартиру та машину. Так, можливо, я чогось не тямлю у вихованні дітей, побуті та поділу сімейних обов’язків. Однак, єдине я знаю точно – не можна жити на дві родини! І саме про це я хочу розповісти. 

Річ у тому, що Марина молодша від мого чоловіка майже на 10 років. Сама ніде не працює, хоче тільки безтурботно жити. І хоча вона перша написала заяву на розлучення та вигнала Мирона геть, то зараз ледь не щодня до нього телефонує. Я ж бачу, що Марина таким чином просто хоче повернути чоловіка у родину. Але ж у нього вже є я!

Наприклад, може вночі подзвонити та попросити приїхати, бо то в неї кран протікає, з вікон дує чи дверцята зламалися. А Мирон підіймається на ноги та їде в інший кінець міста. Адже Марина так вдало маніпулює ним, щоразу згадує про дітей. Навіть Новий Рік ми не могли нормально відсвяткувати – колишня не могла ялинку нормально поставити. Цирк, та й годі.  

Вже не згадаю, коли востаннє з Мироном спокійно проводила вихідний день. У нас вдома також багато справ, але він постійно пропадає у Марини. Така поведінка вже відверто дратує, але чоловік нічого не розуміє.

– Це ж для наших дітей, я не можу її просто залишити. Хтось ж тоді про них потурбується. Все одно, що ми розлучені, але я їх батько, – виправдовується Мирон. 

Але ж я знаю, що у Марини є тато, який живе неподалік. Чому він не може своїм онукам допомогти? Чи нехай Марина когось з друзів чи сусідів попросить? Вже навіть мої подруги помітили, що жінка просто такими маніпуляціями та проханнями намагається “заманити” Мирона назад. 

Чесно кажучи, я не знаю, що мені робити. Хтось радить поговорити з Мариною. Інші кажуть поставити ультиматум – або я або колишня дружина. А подруга взагалі запропонувала прогнати Мирона геть. Але ж я його кохаю. Однак, боляче дивитися, як він вірить нахабній Марині. Боюся, що скоро вона зруйнує наш шлюб… 

А що б ви зробили на місці жінки? Що потрібно зробити з такою нахабною жінкою, як Марина? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector