Мій чоловік зі мною не хоче спілкуватись. Максимум говоримо про погоду.

Нам минуло 35 і разом в шлюбі майже 10 років, однак про те, що ми геть різні люди, я дізнались лише зараз. Не знаю, можливо просто зникла любов, а можливо мене все влаштовувало до цього часу??

Проблема в тому, що я зі своїм чоловіком Віктором майже не спілкуюсь. От він приходить з роботи, лягає на диван, дивиться у телефон і максимум, що може мене запитати це про роботу або погоду, щось в тому плані. Тобто одна конкретика і жодної романтики чи турботливості.

Я вважаю себе ще досить молодою жінкою і мені хочеться чогось пристрасного, загадкового та захопливого. Однак натомість маю скучного чоловіка і в його почуттях до мене я вже почала сумніватись. Раніше вважала Віктора розумним та перспективним. Адже він закінчив технічний коледж, тепер працює програмістом і це 100% його стихія. Але він дуже тихий, спокійний, неговіркий. Я ж — навпаки. Тільки колись такі його риси мені були дуже до душі.

Чоловік мене завжди вмів слухати й це не могло не приваблювати. Зараз мені хочеться, щоб мене не лише він вислухав, але й щось порадив, розказав… Але цього, на жаль, немає.

Віктор не вважає це проблемою, йому ок, але мені ні. Як можна бути таким скучним? Як можна бути таким байдужим до своєї дружини?

Пошепки

Боюсь, що коли народиться в нас дитина, можливо в майбутньому, то увесь свій час я буду проводити лише з нею. А як же сім’я, чоловік? Мені здається, що без підтримки та участі чоловіка можна буде з глузду з’їхати…

А ще мене почало дратувати усе що робить Віктор.

Подруги радять звернутися до сімейного психолога, але я не знаю чи варто. Адже думаю, що він лише гроші здере, але нічим не допоможе.

А ви як гадаєте? Що мені робити у такій ситуації? Чи було у вас таке?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector