Мій майбутній чоловік не попереджає, що його друзі залишаться у нас! А це трапляється часто

Мій майбутній чоловік постійно привозить додому друзів, і вони залишаються ночувати. А мене питати, мабуть, не треба. Річ у тому, що ми ще не одружилися. Він запропонував пожити разом, я погодилася, але не знала, що з нами будуть жити і його друзі. Для мене це, звичайно, проблема, м’яко кажучи.

Почалося все з того, як одного разу вночі йому подзвонив друг і через 2 години (5 ранку) він з дружиною вже був у нас. Я спала і коли вони приїхали, я вся заспана і, природно, не нафарбована пішла на кухню випити води і побачила незнайомих людей за столом. Сергія вже вдома не було, він зібрався і поїхав на роботу, так що знайомилася я з ними сама. І це ще добре. Увечері приходжу додому і бачу якусь гучну компанію в вітальні. Як вам таке?

Пошепки

Я сподівалася, що прийду додому з роботи, відпочину, полежу, подивлюся фільм. А вони влаштували якийсь цирк без мого відома. Ніхто і не збирався йти, вони залишилися спати у нас. І залишилися так на 2 дні. Ні, я, звичайно, нічого не маю проти гостей. Але не коли вони приходять з такою частотою і таким чином. А мій дорогий майбутній чоловік навіть не попереджає мене, що вони приїдуть!

Я попросила, щоб він заздалегідь мені сказав, щоб я хоча б в будинку прибрала. А найбільше мене дратує, коли чужі жінки починають господарювати на моїй кухні! Нічого не питаючи, лізуть в шафки, шукають щось, готують. Не знаю, може я перебільшую. Але якщо це продовжиться і після весілля, я точно не витримаю …

Що б ви зробили на місці цієї жінки?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector