Мій підстаркуватий тато таке утнув. Тепер не знаю, чи до весілля готуватись чи до похорону

Я завжди вірив, що щире кохання трапляється лише раз у житті. Та мій тато примусив мене переосмислити це. Торік батькові виповнилось 74 роки. Мами не стало шість років тому. Поступово батько навчився жити без неї. Він сильна людина, навіть допомоги не потребував.

 – Тато, ми можемо знайти доглядальницю, аби приходила прибирати й готувати.

 – Ти хочеш мене принизити? Я ще не надто старий, з усім впораюсь.

Тож тато принципово відмовився і все робив самотужки. А згодом ще попросив, аби я придбав йому сучасний телефон. Сказав, що чимало його друзів спілкуються онлайн і він теж хоче. Я виконав його прохання і вкрай здивувався, як швидко мій батько-пенсіонер освоїв гаджет. Вже за тиждень він був активним користувачем відомої соціальної мережі, писав коментарі та мав безліч друзів.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Згодом він розповів, що в групі про шахи почав спілкуватись з одним чоловіком, вони потоваришували. Згодом сказав, що хоче запросити нового друга, пограти. Я тоді не звернув на це уваги. Та минув місяць і тато запросив мене з дружиною і дітьми на вечерю. 

Ми прийшли та відразу здивувались – у квартирі тата дуже смачно пахло. В кімнаті виднівся гарно накритий стіл. Що там лише не було – і салати, і запіканка, і печена курка. На мить здалося, що це Новий рік. 

 – Тато, хто це все приготував?

Пошепки

 – Мій друг Євгеній Вікторович. Який шахи полюбляє, пам’ятаєш?

 – Він що кухар?

 – Та ні. Але тут така справа…

Раптом з кухні вийшла жінка, на вигляд років 65. Дуже приємна і навіть гарна. Виявилось, що реєструючись в соцмережі вона записала себе, як Євгеній Вікторович, і згодом так і не виправила. Досить довго батько думав, що вона чоловік. 

 – Я мало інфаркт не дістав, коли Женічка приїхала на турнір. Довелося Корвалол пити. А якби ти бачив, як вона в шахи грає?

Того дня все змінилося. За місяць вони почали жити разом. Тато закоханий, наче хлопчик. І я дуже щасливий за нього.

А ви вірите в кохання в похилому віці?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector