Мій шлюб на волосині. Я вже готова йти до психолога чи Богові молитися, аби Стас нарешті кинув цю дурну звичку!

Любі читачі цього пабліку. Будь ласка, прошу вашої розумної поради, бо сама не знаю, що робити далі. 

Мені тільки 32, живу разом зі Стасом вже 14 років. Спершу у нас все було дуже ідеально, як у фільмах. Романтика, пристрасть, кохання. Стас щотижня дарував мені квіти, коли приходив з роботи. Цілував руки за мій смачний борщик та домашні голубці. Багато відпочивали, подорожували Україною. Деякі подруги мені по-білому заздрили казали, що такі чоловіки, як Стас – то скарб! 

Стасик був дуже роботящим чоловіком. Міг і лампочку вкрутити сміття винести, посуд помити, допомогти в прибиранні. Коли я була вагітна первістком, сином Дмитром, то чоловік спеціально найняв хатню робітницю. А я просто насолоджувалася цим прекрасним періодом в житті. 

Однак, поступово кудись ця казковість зникала. Я вже була не такою красивою та привабливою жінкою. Після третіх пологів сильно поправилася, мене зашивали і зараз на животі красується великий шрам. Дуже важко давати ради з трьома дітьми та ще займатися хатніми справами. 

І Стас наче зараз соромиться мене. Постійно дорікає, що я дуже поправилася, погано готую. Замість “спасибі” зауваження, що борщ не такий червоний чи голубці дуже пісні. А потім почалося найгірше – насмішки за фігуру:

– Ого, ти так на бегемота стала схожа в цьому костюмі. Може тобі на дієту сісти? 

– Обережно, не стрибай, бо зараз підлога провалиться.

– Виглядає, наче ти все ще вагітна на 8 місяці. 

Пошепки

Це мене дуже засмучує до сліз. Став взагалі мене ніяк не підтримує. Тільки каже, що найкраща мотивація – це приниження, аби я виробила силу волі. Але після таких слів хочеться закритися у ванній та плакати. 

Поки я декреті, ще рік точно не планую виходити на роботу. Але Стас почав мене обмежувати у потребах. Дає десь 300-400 гривень і каже, аби я на ці гроші купила їсти на тиждень вперед. І обов’язково має бути в меню м’ясо, риба, різні крупи. Ну цього дійсно дуже і дуже мало, а треба ще дітям купити солодощі чи якісь іграшки

– Ти просто не вмієш взагалі грішми розпоряджатися. Не думав, що моя жінка така марнотратка!

Здається, що Стас сам давно не був у магазині та не бачив, як ціни підскочили на продукти. Тепер у нас постійно є три причини для сварки – гроші, моя фігура та хазяйновитість. Раз ми так посварилися, що Стас поїхав до батьків ночувати на 3 дні. 

Ми намагалися піти до психолога, поговорити. Якось покращити наші стосунки. Однак, чую від Стаса постійно одну фразу “якщо я такий поганий, то напишемо заяву на розлучення”. 

Я дуже люблю чоловіка і хочу врятувати наш шлюб. Адже не можу дозволити, аби дітки жили у неповній родині. Ну їм потрібен і мама, і тато. 

Є ще шанс якось змінитися? Як нам пережити цю кризу? 

Що Ви можете порадити нашій читачці в такій ситуації? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector