– Мамо, як ти посміла припхатися до Асі на роботу?! – А то хіба робота?! На автомийку пристойні дівчата не влаштовуються

Того вечора Наталія побачила те, що їй хотілося якнайшвидше розповісти батькам. Саме тому дівчина швидко чкурнула додому. З порога її зустріли батьки: 

– Наталю, де ж ти була? Там твоя вечеря – холодна!  

Дівчина мерщій роззувалася, а верхній одяг кинула в шафу:

– Матусю, я не хотіла спізнюватися, просто я таке бачила! Ти ніколи не повіриш, де і з ким я була. 

Матір шокована попрямувала за дівчиною на кухню: 

– Ну давай мерщій розказуй, що там таке трапилося? – Ангеліна Павлівна з посмішкою спитала в Наталі й одночасно заварювала їй чай.

– Наш Макс має дівчину – на одному диханні випалила Наталя.

– О, ну нарешті. Я думала, онуків не дочекаюся. А ти її знаєш? Звідки вона? З якої сім’ї Красива? Скільки років?

– Та зачекай, мамо, дай хоча б подих перехопити. Зараз все детально розповім. Ну дівчину Максима Асею звуть, а сама вона – руда. Працює на автомийці. Можливо, ви її бачили, наш тато там часто свої автівки миє.

– На автомийці? – розгублено перепитала Ангеліна Павлівна.

– Ну і що! Якщо на автомийці, то одразу не людина чи що? Може, вона буде хорошою господинею чи матір’ю, – промовив Денис Аркадійович, який хотів заступитися за подружку сина. 

– Денисе, що з глузду з’їхав? Бачила я там тих дівчат, вони всі косі, рябі… геть не гарні та ще й невдахи, бо успішна жінка не пішла б туди працювати, – Ангеліна Павлівна обурювалася.

– Сонце, не панікуй раніше, ніж треба. Можливо, Ася освіту здобуває, а це її підробіток, краще так, ніж коли дівка ледащо й у батьків на шиї сидить. Як на мене, це їй лише плюс. – розсудив Денис Аркадійович.

Тривали суперечки цілий вечір й аргументи чоловіка так і не переконали Ангеліну Павлівну. Жінці цілу ніч не давали спокою думки про майбутнє сина з такою жахливою невісткою й наступного дня жінка зібралася й поїхала на автомийку.

Там матір написала скаргу на Асю, ніби то дівчина пошкодила автівку та ще й намагалася звабити клієнта. 

Пошепки

– Заспокойтеся, будь ласка! Ми у всьому розберемося!

– Я не хочу, щоб ви розбиралися, я хочу бачити, як ви її звільняєте! – кричала Ангеліна Павлівна.

Адміністратор автомийки кудись побігла і довгий час не поверталася. Ангеліну Павлівну це дражнило ще більше. 

– Прошу вибачення за очікування. Я поговорила з дівчатками. Вони нічого не знають, а та дівчина, на яку ви скаржитеся, сьогодні не працює, у неї завтра зміна.

– Тоді я завтра заїду – Ангеліна Павлівна встала з диванчика і пішла з гордо піднятою головою.

Ася тоді була на автомийці, просто попросила, щоб за неї заступилася адміністратор Уляна. Сама дівчина була шокована, адже вона не очікувала, що матір Максима на таке здатна. Сам хлопець пів року до дівчини клина підбивав, а вона йому все відмовляла. Згодом погодилася, і так пішло побачення за побаченнями, вже рік зустрічаються. Максим хотів познайомити Асю з батьками, але вона боялася, бо розуміла, що точно їм не сподобається. Вона – не з заможної сім’ї, навчання ще не закінчила й підробляє на автомийці. 

Думала, що піде знайомитися, коли професію отримає, а тут таке почалося.  Ася в той же вечір подзвонила до Максима й все йому розповіла. 

– Мамо, навіщо ти потяглася до Асі на роботу? – Максим дивився на матір, примруживши очі.

– На роботу? Скажеш теж! – фиркнула Ангеліна Павлівна.

– Мамо, щоб більше я тебе там не бачив. Працювати – це не соромно, будь-яка праця прикрашає людину. А моя Ася взагалі найкраща – скромна, мила, добродушна, це мій вибір і я його з тобою обговорювати не збираюся.

Довго ще Ангела Павлівна носом крутила біля Асі, але сину перечити не стала. Так і відсвяткували пишне весілля, коли дівчина завагітніла. От тоді серце свекрухи розтануло і вона почала дивитися на Асю зовсім по-іншому.

– Ася у нас не тільки красуня, ще й розумниця! Інститут з червоним дипломом закінчила, господарська, скромна, а матір яка хороша. Все-таки мій син має смак на хороших жінок!

Так і живуть в мирі і злагоді.

А ви що думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector