Мій син з жахливим виразом обличчя забіг додому і почав говорити щось нерозбірливо. У нього була порвана куртка і переляканий погляд

Мій син з жахливим виразом обличчя забіг додому і почав говорити щось нерозбірливо. У нього була порвана куртка і переляканий погляд.

– В чому справа? Що трапилося? З тобою все гаразд? – я була дуже нажахана.

– Так, мам, цілий я, цілий.

Він трохи відпочив і розповів, що сталося.

Він вийшов з автобуса і переходив вулицю. Було вже темно, майже 10 година вечора.

Річ у тому, що мій син займається універсальними боями в секції, тому повертається додому в такий час, бо тренування закінчуються в пізно. Але це нормально для нас, ми вже звикли до цього режиму.

Так ось, коли він йшов по надземному переході, то почув якийсь гучний крик, навіть швидше писк, який виходив з-під сходів. Він спустився тут же в підземку, і побачив як один чоловік хоче згвалтувати дівчину.

Він не злякався і побіг на захист та вдарив його. Той же не зміг дати відсіч, бо був зовсім кволим. Одним словом, син положив його на підлогу, а дівчина, звичайно ж, втекла.

Син побіг за дівчиною, щоб дізнатися, чи все з нею гаразд, але вона зникла.

Так мені все розповів син. Звичайно, я не повірила в його геройську історію. Я подумала, що він просто вигадує, щоб я не лаялася за те, що він порвав куртку.

Але незабаром до нас у двері постукала та сама дівчина. З’ясувалося, що вона місцева.

Ми живемо в невеликому селищі. Зрозуміло, що в той момент вона була в жаху, але потім заспокоїлася і знайшла мого сина. Вона прийшла, щоб подякувати йому і не могла стримати сліз. Навіть хотіла йому заплатити за порятунок.  

Природно, син грошей не взяв. Зовсім недавно він був лише пустуном, який любить гратися в машинки, то тепер він справжній чоловік і я ним дуже пишаюся!

Зовсім не важливо, що йому поки що лише 15 років. Він не побоявся ризикнути своїм життям, щоб врятувати людину, а на таке не кожен піде. Для мене він точно герой і ніяк інакше! А що стосується того чоловіка, то його знайшли і затримали!

Що думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector