Мій син живе у невістки. Після важкого робочого дня він приходить додому і стає ще за плиту готувати собі і дружині вечерю

Мені прикро про це розповідати, але моєму синові не пощастило з дружиною. Вона не знає такого поняття, як «гарна господиня». Всі дні вона проводить на роботі. Я б зрозуміла, якби їхній сім’ї не вистачало грошей, але синочок достатньо заробляє. Кожного вечора мій син змушений самотужки готувати собі вечерю. В домі не відчувається ні затишку, ні порядку. Як можна так жити?

Моя майбутня невістка одразу мені не сподобалася, як тільки мій син вперше нас познайомив. Навіть у вечір знайомства, вона не могла відірватися від свого телефону, весь час з кимось розмовляла по роботі. Я дуже була здивована та пригнічена, хіба може себе так поводити дорослі жінка, яка прийшла знайомитися з майбутньою свекрухою? Я вважаю, що це просто неповага до мене. Протягом всіх цих років я хотіла, щоб мій син підібрав собі кращу партію для життя. Через деякий час він зробив їй пропозицію, і переїхали жити до неї на квартиру.

Я часто навідувалася до них у гості, щоб подивитися як тепер живе мій син з невісткою. Але те, що я кожного разу бачила, мені вражало. У квартирі завжди панував бардак, всі речі були розкидані, вазон на підвіконні давно засох. Коли я заглянула в холодильник, мені на секунду здалося, що у квартирі живе якийсь холостяк: нічого не було крім сосисок, яєць та сиру. У мого сина досить відповідальна робота з документами, яка вимагає дійсно хорошого харчування і міцного сну. Він має приходити на роботу з хорошим самопочуттям. А він усього цього ніколи не отримує.

Протягом останніх декілька тижнів, мій син дуже втомлюється на своїй роботі, а коли приїжджає додому, замість запашної вечері його зустрічає порожня брудна квартира. Його дружина часто затримується на роботі, завжди говорить, що в кінці місяця, у них бувають перевірки, тому потрібно все упорядковувати. По-іншому вона вчиняти не може, бо не хоче втратити свої роботу. Я б все розуміла, якби дружина мого сина заробляла пристойну суму, але вона отримує лічені копійки. 

Мій син самодостатній чоловік і самотужки може забезпечити їхню сім’ю. Він навіть мені, інколи допомагає фінансами, оскільки я вже 5 років на пенсії. А його дружина, замість того, щоб піклуватися про домашню атмосферу та затишок, смачно готувати та пильнувати чоловіка, обрала роботу. І взагалі, вона навіть не хоче думати зараз про народження дітей. 

Мені виповнилося 60 років, я дуже хочу побавитися з онуками. Але моя невістка кожного дня пропадає на роботі, виходить, що я зможу взагалі їх не побачити. Складається враження, що їй байдуже на все, бавиться у велику начальницю.

Мій син жодного разу не скаржився на свої дружину, хоча йому досить складно поєднувати роботу та домашні обов’язки. Після важкого робочого дня, кожного вечора він готує собі та дружині вечерю. Це не повинно входити в його обовязки! Я не можу зрозуміти, чому він дозволяє їй так з собою поводитися?

Я не можу залишатися осторонь, коли бачу, як добротою мого синочка постійно користуються, без жодної віддачі. Навіщо йому потрібна така дружина, яка не хоче створювати міцну сім’ю? Майже рік мій син продовжує займатися майже усіма домашніми справами, а невістка лише приходить пізно ввечері додому і лягає одразу спати. Мені здається, що вона взагалі не хоче народжувати дітей. Як мені допомогти своєму сину? Я не прихильниця того, щоб вмішуватися в їхню сім’ю, але і не хочу, щоб мій син жив з такою жінкою! Я думаю, що кожна мама мене підтримає та зрозуміє!

Що б ви порадили жінці в даній ситуації? 

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: