Мій син гарує в Німеччині, як проклятий, а невістка всі гроші витрачає на розваги. Де її совість взагалі?

Мій син Микола з 2021 року працює в Німеччині на фурі. Поїхав, коли третій дитині було менше рочку. Коля там важко працює, днями та ночами за кермом, їздить по Європі. 

А в Україні залишилася його жінка Аліна та дітки. Спершу невістка не хотіла пускати чоловіка, мовляв, він її покидає з трьома дітьми. Бісилася, плакала, але після першої получки заспокоїлася. Коля заробляє чималі гроші, декілька тисяч євро.

Цього літа я вирішила поїхати до Аліни. Ну дуже скучила за онуками, накупила їм гостинців, подарунків. Тим паче, син та невістка давно мені торочили повертатися до Львова. Я сама з Харкова, час від часу бувають прильоти. І раз ракету не збили, вона влучила у сусідній район, у мене аж вікна де-не-де повибивало. І після цього випадку я остаточно вирішила зібрати речі та переїхати до невістки. 

Знаєте, я от думала, що Аліна якось цінуватиме мою поміч. Ну вона сама у квартирі, 3 дітей та ще господарка. Я б там могла їсти готувати, прибирати або з онуками гуляти. Та яке! Я он через тиждень такого сусідства готова за голову братися!

Чи то Аліну так мама виховала, чи вона сама ці правила встановила…На сніданок у дітей канапки або кульки з молоком. Ні каші, ні круп чи якогось пюре. Старший Данило сам нарізає хліб та ковбасу, все закидає у тостерницю. 

– А там такий ножик гострий, вони не пораняться?

– Данилові вже 10, він знає, як ним користуватися. Не переживайте, руки у дитини з правильного місця ростуть. 

Діти самі собі на кухні хазяйнують. А там стільки небезпечних та гострих предметів. Я вже сама принципово почала купувати їм готовий батон, нарізані сири та ковбаси. Не годна дивитися, як 10 річний хлопчик ножиком тупим щось ріже. 

Молодшу донечку Марійку Аліна ще підгодовує груддю, але от сама дієти не дотримується. Може собі випити декілька чашок кави, з’їсти чипси, якусь консервацію шкідливу. Ну воно ж молоком передається до організму Марії! Невістка каже, що в неї є вже імунітет. В такому малому віці? Імунітет? То страшні спеціалісти. 

Пошепки

Мало того, літо на дворі, а діти постійно в хаті сидять. То телевізор дивляться, то ігри на телефоні грають, то комп’ютер вмикають. А така гарна погода, от я сама не хочу додому після прогулянки йти. Витягнути онуків на двір – це велика проблема. Не слухаються, капризують, викрикають.

– Нащо ви їх за руку тягнете? 

– Хай вийдуть до друзів, он погода гарна, погуляють.

– Якщо діти захочуть – вони самі підуть, не тягніть їх через силу. Тим паче, через годину передають дощ. Будете їх самі потім лікувати? 

Найбільше, що мене обурює – це те, як невістка розпоряджається грішми Колі. Ремонт вони зробили гарний, зі смаком. Але особисто у мене таке враження, наче я в психлікарні. Все таке біло-сіре, нема яскравих кольорів. 

Наступного тижня Аліна з дітками їдуть в Буковель. Мене також беруть за компанію, забронювали модний готель. Там є і спа, і ресторан, і дитячі кімнати, якісь нічні клуби. Тільки самі розумієте, за чиї гроші то все робиться. Коля передав їй єврики, вона їх на гривні поміняла і вже біжить витрачати. 

Чого вона ті гроші у банк не поставить? Чи десь в коробку на заощадження? Невже треба все витрачати до останньої копійки.

Та я в її віці, коли Миколку виховувала, то рублик до рублика складала, економила. Про якісь курорти навіть не мріяла.

Скажіть, будь ласка, то у всіх невістки такі погані чи тільки мені така кепська попалася? Як ту Аліну напоумити? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector