Мій зять відразу здався мені мутним типом. І не дарма… Через рік він показав своє справжнє “я”.

Мій зять відразу здався мені мутним типом. І не дарма… Ще коли донька була незаміжня, привела Маркіяна до хати знайомитись. Тоді він був таким ідеальним хлопцем, що аж занадто. Це мені видалось підозрілим, адже дуже вже хотів показатись білим та пухнастим.

Своїми переживаннями та думками я ділилась з чоловіком, однак той казав лиш, що я накручую себе. Вирішила, що не буду втручатись в стосунки доньки, але буду уважно спостерігати за тим Маркіяном. 

Не одноразово мені говорили, що я добре розуміюсь в людях, що вмію відчувати з яким наміром хтось прийшов до мене. Справді так і є, тому відверто кажучи обранець Діани мене бентежив. 

Через деякий час пара повідомила про те, що вони хочуть побратись. Бачивши щастя та блиск в очах доньки, я навіть боялась щось казати, тому ми з чоловіком благословили їх на шлюб. Згодом відсвяткували весілля та навіть допомогли молодятам з квартирою. Усе начебто було добре.

Тільки через рік чоловік Діани показав своє справжнє “я”. Маркіян несподівано заявив, що йде до іншої жінки. Мовляв, характер Діани йому набрид: занадто вона правильна та хоче контролювати його. Однак своїх речей з квартири він не забирав. Тому донька вірила у те, що він ще повернеться до неї. 

Діана цілодобово плакала, а я заспокоювала її.

– Донечко, ти хіба заслуговуєш на таке ? Розлучайся з ним  — казала я.

– Ні, ти що? Яке розлучення? Навіть мови йти про це не може —  чомусь відмовляла мені донька.

Тільки потім я зрозуміла в чому справа, та чому вона так проти розлучення. Бо скоро я стану бабусею. Тоді я порадила їй усе розповісти Маркіяну. Вона послухала мене і зателефонувала йому.

Пошепки

Вже наступного дня Маркіян стояв біля дверей з великим букетом квітів та просив пробачення. Він дуже зрадів такій новині. Якби не вагітність Діани, я б його не впустила до хати, але вважаю, що дитина повинна рости в повноцінний сім’ї. 

Згодом усе налагодилось та забулось. Взимку народилась наша Полінка — маленька гарненька та дуже очікувана онучка. Маркіян з Діаною займались її вихованням, піклувались та любили. Одного разу я прийшла в гості до них і була дуже приємно здивована поведінкою Маркіяна. Він так допомагає в усьому Діанці: бавить дитину, колихає, гуляє на вулиці та навіть читає казки. Так збоку поглянути, то навіть інші жінки позаздрити можуть. Тоді я навіть трохи заспокоїлась, але все одно не припиняла спостерігати за зятем. 

Коли Полінка трошки підросла, зять знову взявся за старе. Знову Маркіяну захотілося свободи й веселощів. Заявив, що йде від Діани. Однак цього разу він зібрав сумку з речима та пішов. Раніше такого не було, тому  я дозволила собі втрутитися, бо тепер це стосується не лише Діанки, але й онучки. 

Пригрозила йому, що якщо він розлучиться з моєю донькою, тоді я обов’язково доб’юся того, щоб він платив найбільші аліменти які тільки можливо. Мій план спрацював і повернувся, обрав сім’ю. 

Тільки нещодавно на святкуванні триріччя Поліни, донька сіла біля мене та й каже:

– Мамо, я не знаю, що вже знову робити. Маркіян хоче покинути нас…

У мене тоді навіть слів не знайшлося, щоб їй щось сказати. Якщо чесно я вже від того так втомилась, а що відчуває Діанка навіть не уявляю. От таким ідеальним мій зятьок виявився. Не дарма ще на першій зустрічі він викликав в мене підозри. Тільки люди добрі, я вже не знаю що робити з ним?? Не знаю чи варто його повертати, переконувати?? І зовсім не збагну, що цій людині бракує? Адже квартира є, дружина є, здорова дитина є, тільки розуму бракує певно йому. 

Він вже скільки разів йшов і донька постійно йому пробачала та впускала до хати. Може цього разу не варто цього робити, не треба тримати його, якщо він так сильно не хоче? Але ж тоді онучка буде рости без батька…

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector