Міла побачила незнайомку в обіймах свого чоловіка. Але правда виявилася набагато цікавішою

Міла випадково дізналася, що у її Олексія є інша дівчина. Вона завжди йому довіряла, не влаштовувала сцен ревнощів чи не читала його переписки у телефоні. Тим паче, у них міцна родина, є маленька донечка Христинка. 

А трапилося все досить неочікувано. Міла працює оператором у туристичному агентстві та мала багато справ на роботі. Одні хочуть у Єгипет вилетіти, інші  марять Болгарією, хтось взагалі Домінікану бронював. Документи, квитки, замовлення номерів. Словом, під кінець дня вона не мала сили навіть приготувати вечерю. Єдине, що хотіла – прийняти ванну з аромамаслом та заспокоїтися. А ще випити келих вина. 

Донька якраз переглядала улюблений мультик, чоловік має ключі від квартири. Тому дівчина надрала ванну по самі вінця, увімкнула серіал.. Та ідилію порушив гуркіт на кухні. 

– Мамо, вибач, я випадково, – плакала донька. Міла помітила, що у неї ніжка у синцях та подряпинах. Просто Христя не хотіла турбувати матусю та самотужки залізла у шафу по солодощі. Не втримала рівновагу на табуретці та впала. Здається, що був перелом або ж вивих.

Міла негайно взяла доньку на руки, похапцем схопила сумку, викликала таксі та поїхала у лікарню. І не помітила, що сама була одягнена у домашній халат та капці. Вона подумки повторювала тільки одну фразу – тільки б з донею все було добре. 

– Знайома вулиця, – сказав літній таксист. 

– Будь ласка, хутчіше до лікарні, у дитини може бути перелом! – хвилювалася дівчина. 

На щастя, Христя обійшлася звичайною подряпиною, лікар наклав спеціальний пластир, щоб загоїлися рани. Міла навіть не звернула увагу на слова таксиста. Ну мало людей живе на її вулиці та не користуються послугами? Дивний чоловік. 

А потім історія знову повторилася. Тільки на цей раз Міла запізнювалася на роботу. Як на зло, автобус не їхав, по місту корки, то вона знову викликала таксі. 

– А ви біля будинку із зеленою лавкою? Скоро приїду, – відповів водій.

“Кумедно, що всі впізнають двір по зеленій лавці” – подумала дівчина. 

Проставила водієві 5 зірок та написала гарний відгук – вона вчасно приїхала. Але тепер вже зауважила, що за тиждень це другий таксист, який каже про вулицю. То знайомий під’їзд, то лавку впізнає. Дивина!

Тоді була неділя, вихідний день. Олексій пообіцяв Млі та донечці піти у парк. Але зранку його розбудив телефонний дзвінок. Раніше чоловік міг при Мілі спокійно обговорювати робочі питання або ж домовлятися з друзями про зустріч. А тут підскочив на ноги, вибіг на кухню та зачинив двері. Міла тільки почула “скоро буду”. 

– Тут така проблема виникла, терміново треба в офіс. Але я скоро повернуся чесно, – Олексій похапцем одягнув штани та светр, поцілував Мілу в губи та побіг. 

Дівчина визирнула з вікна та помітила, що він викликав таксі. Та ж фірма, якою їздила вона з донькою до лікарні та на роботу. Ні, щось тут не так. Вирішила зателефонувати до служби підтримки.

– Ой, тут машина марки Сітроен і такі номери. Словом, я забула там сумочку. Ви можете мені сказати, яка кінцева адреса? 

– Шевченка 15. Водій може повернути ваші речі на першу адресу, де забирав пасажира. 

Пошепки

Та Міла кинула слухавку. Вона повинна негайно поїхати до Олексія та розібратися, що за цирк відбувається. Всю дорогу у неї аж серце з грудей вибивалося від хвилювання. І тут біля будинку стояв він – Олексій та обіймав молоду дівчину. Міла ладна вирвати коханці волосся, налупцювати горе-чоловіка до втрати свідомості. 

– Що це тут відбувається? Хто вона?

– Міло, що ти тут робиш?

– Я вимагаю пояснення! Повір, якщо це вона у всьому винна, то ти більше ніколи у житті не побачиш ні мене, ні Христинку. Я негайно подаю заяву на розлучення!

– Міло, я його сестра, – тихо відповіла дівчина. 

Вже через 5 хвилин жінка сиділа у невеличкій кімнатці та косо дивилася на Олексія та його сестру:

– Не треба з мене робити дурепу, я все розумію. Сестра, кума, інша родичка… Годі брехати.

– Будь ласка, послухай!

Свекруха, пані Галина, була ще тим Гітлером у спідниці. Так що за кожну четвірку чи зауваження у школі діти отримували на горіхи. Молодша донька, Інна, не витримала такого життя – після 11 класу поїхала закордон на навчання, адже виграла грант в університеті. І стара заборонила синові спілкуватися з такою горе-донькою, навіть сама викреслила її зі всіх родинних фотографій. 

– Я закінчила навчання та вирішила повернутися додому. Але мама мене на поріг не пустила, сказала, що я їй ніхто. А Олексій допоміг. Знайшов квартиру, роботу. Час від часу приїжджає у гості, бо тут все тримається на доброму слові. Ось сьогодні кран прорвало та сусідів затопило. І я до нього подзвонила

Міла згадувала розповіді про сестру, але чоловік у деталі не вдавався. Ну навчається закордоном і все, не хоче приїжджати до них у гості. А ось як все вийшло

– Тому таксисти часто впізнавали наш під’їзд. Ми ж користуємося одним додатком для виклику авто… 

– Ти вибач, що так від тебе правду приховував. Просто ми з сестрою звикли так “шифруватися”.

Міла істерично розсміялася. Але відчула таке полегшення. Все-таки, Олексій не такий поганий чоловік, як малювали її таргани у голові.

– Ну і “Санта-Барбара”. Ну ти на чай до нас заходи, – розсміялася Міла. 

А які у вас виникали кумедні випадки? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector