Милі бабусі з тонною ненависті до дітей

Всім привіт! Мені 31 рік і я виховую двох дочок 3,5 і 1,5 років в режимі 24/7 – це мій свідомий вибір.

Останнім часом зі мною трапляються дивні випадки, які примушують задуматися. Адже це відбувається з кожним днем все частіше. Я хочу розповісти про хамську поведінку старшого покоління.

Я все життя вважав, що людина з віком набирається розуму й емоційно дорослішає. Тобто чим старша людина, тим правильнішими будуть її дії (тут я виключаю психічні розлади, які приходять разом із роками).

Також бабуся викликає у моїй уяві образ доброї людини, яка є чудовою матір’ю і має хороші стосунки з онуками.

Як я зрозумів, це всього лиш мої фантазії. Сьогодні я хочу вам розповісти про випадки, які трапилися зі мною і моїми дітьми. 

Випадок 1 

Ми зі старшою донькою вигулювали собаку по двору. Неочікувано натрапили на майданчику на лоток з водою та кормом на газетці. Очевидно, це було підготовлено для котів. Звичайно, собаку та доньку охопила цікавість й вони підійшли до цього лотка.

Далі ситуація мене просто жахнула. На нас летіла бабуся з ціпком, а з рота у неї летіли справжні прокляття! Вона нас проганяла й кричала, щоб ми нічого не торкалися.

Мене це здивувало, адже ми знаходилися у дворі нашого будинку. Спочатку вона спробувала вдарити своєю паличкою собаку, супроводивши це побажанням «щоб ти здохла». Потім кинулася до доньки зі спробами відтягнути від лотка. Я цього не дозволив.

Весь цей час вона продовжувала “сипати” на нас прокльони, а сусіди всі з цікавістю спостерігали.

Випадок 2

Цей випадок трапився в магазині. Двоє доньок, наперекір одна одній, озвучували свої бажання. Це створювало певний шум, але ніхто не мав ніяких претензій.

Поки одна жінка років 55 не почала робити мені зауваження: «Чому вони так шумлять у вас? Неможливо взагалі».

У відповідь я запитав, який у неї настрій. Вона замовкла, а ми й надалі стояли в черзі. Згодом, проходячи повз,  вона промовляє «настрій поганий, тому що виховувати дітей треба правильно». Я посміхнувся, але насправді дуже обурився.

Я не розумію, звідки у старшого покоління стільки зла. 

Люди, будьте добрішими один до одного!

Ви стикалися колись з невихованістю старшого покоління?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector