Місцевий офіціант врятував кавказьку дівчину. Винагороди від її братів він точно не очікував

Ми з сім’єю відпочивали на пляжному березі в Грузії. День був дуже спекотним. Під нашим готелем, де ми зупинилися був невеликий провулок. На цьому провулку було близько п’яти кафе. Біля нашого будинку стояла будка, де продавали морозиво. Черга там була нескінченна.

Ну, зрозуміло, літо, сезон такий. Та й в таку спеку навіть хочеться одне – морозиво. Ми з другом вирішили встати в чергу. Але тут помітили, що біля нас почали збиратися люди. Ми підбігли подивитися, чи все в порядку.

І коли вони наблизились до натовпу, побачили, що на землі лежала дівчина, вона була без свідомості. А над нею сидів хлопець і робив їй штучне дихання. Біля них стояла жінка, яка закрила руками обличчя і голосно плакала. Мабуть, це була її мама.

Дівчина лежала нерухомо. З її рота текла кров. Ми не знали, з яких причин вона втратила свідомість. Можливо, в цей день було особливо спекотно і серце дівчини просто не витримало.

Через хвилин п’ять приїхала швидка і забрала дівчину. Хлопець поїхав з ними. Він, як ми зрозуміли, працював офіціантом в місцевому кафе.

Пройшов тиждень. Ми з другом сиділи в цьому самому кафе, де працював офіціант. Раптом чуємо, як до кафе під’їхало кілька машин. Усередині них сиділи хлопці кавказької зовнішності.

Увійшовши в кафе, вони почали дізнаватися у відвідувачів про хлопця, який врятував їх сестру. Всі вказали на офіціанта. Вони попросили його вийти з приміщення.

Пошепки

Ми з другом відразу занервували. Але домовилися, якщо раптом його почнуть бити, ми заступимося за нього і пояснимо ситуацію.

Ми чекали близько 20 хвилин. Але у вітрині було видно, як хлопці потиснули офіціантові руку, обняли його і поклали щось у руку.

Після того як вони поїхали, офіціант, не повіривши всьому, присів біля нас. Ми з цікавістю дізналися у нього, як все пройшло.

Він відкрив долоню, і ми побачили ключі від нового Мерседеса. Він сказав, що це були брати тієї самої дівчини, яку він врятував. Якби він вчасно не зробив штучне дихання, її вже неможливо було б врятувати. А за це вони подарували йому машину і обмінялися телефонами.

Ось така історія. Хлопець молодець. За свою відвагу він отримав гідну винагороду.

Що думаєте?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector