Місяць діти прожили разом і думають про розлучення. А все через нахабну поведінку невістки! Я не очікувала, що вона виявиться такою поганою жінкою

Місяць тому мій син одружився. Я його та Юлю благословила на гарну долю, аби Бог допомагав. 

І знаєте що сталося? Позавчора Сергій приїхав додому. Приніс валізу всі свої речі, навіть зубну щітку.

– Мамо, вона мені вже всі мізки виїла. То не так зробив, то не так постави. Наче я їй якесь цуценя дресоване, а не чоловік. 

– Синку, а що цього разу вже сталося?

– Сама зібрала всі мої речі та виставила за двері. А все через кран на кухні. Ну не мав я часу зремонтувати. А вона вже кричить, що я лінивець, сиджу в неї на шиї, ні на що не здатен. Я не дозволю об себе так ноги витирати. 

Чесно, я була шокована поведінкою невістки. З вигляду скромна дівчина, а так себе нахабно поводить. 

Мало того, Сергій потім всі секретики Юлі розповів. Вона елементарно не вміє ліпити вареники, купує все готове у магазині. Ну де таке видно, люди добрі? То вона сміє мого сина лінивим називати, а сама їсти не готує? 

– Мамо, я вже під час обідньої перерви ходжу в якісь кафе, бо вона нічого на кухні не робить. 

– Синку, а вона хоча б прибирає? Чи вдома свинюшник розводить?

– Та яке! Купила в кредит робота-пилососа. Їздить, шумить, підлогу миє. А я за нього гроші плачу, хоча то була її забаганка! 

Пошепки

Ось така у мене горе-трудівничка. Ні їсти приготувати, ні пилюку повитирати. Ну я розумію, що вона також працю на роботі, але весь час сидить за ноутбуком та клацає по клавіатурі. Аж так втомитися після роботи точно не можна. 

Тим паче, в неї море тої кухонної техніки. Якісь там сковорідки-гриль, пароварки, мультиварки, різна всячина. І що? Сильно тим користується, білоручка. Певно, важко навіть в розетку шнур запхати. 

Нещодавно вони купили посудомийку. Але навіщо? Їх двоє, то не так багато посуду треба. В чому проблема стати біля умивальника та за 5 хвилин все помити? Ті посудомийки стільки світла та води жеруть, що потім на платіжки комунальних страшно дивитися. 

От мене така злість взяла, що дістала телефон і набрала до невістки. Раз її мама не змогла нормально виховати, то хоча б я мізки вправлю:

– Мій Сергій тобі не наймит. Сама нічого в хаті не робиш, а йому ще дорікаєш.

– Не пхайте носа у чужі справи. Чи Сергій вже встиг у вашу спідницю поплакати? 

Так хамила мені у слухавку, що просто словами не передати. Кричала, наче та собака скажена. 

Я тепер не знаю, яке майбутнє чекає Сергія з такою жінкою. Він або вмре з голоду, або в лікарню попаде з такою жінкою. Щиро сподіваюся, що скоро вони понесуть заяву на розлучення. Бо то не жінка, а якась королева-утриманка. В наш час ніхто не смів нічого поганого сказати ні свекрусі, ні чоловікові. 

Ну що то за така дурна мода пішла в молоді? Де ті дівки гонору набралися? Хто їх так виховує?

На Вашу думку, проблема у поведінці невістки? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector