Модні асиметричні стрижки для жінок після 40 років

Вік 40 років вимагає особливої ​​відповідальності і вдумливості у виборі одягу, макіяжу, зачіски.

Ретельно продумуючи образ, більшість жінок прагнуть виглядати молодшими за свій реальний вік. Роль стильної зачіски в цьому прагненні ледь не вирішальна. Відоме правило молодого віку свідчить: чим довше прожите жінкою життя, тим коротше волосся.

Основні стрижки сезону, рекомендовані 40-річним жінкам: боб; каре; багатошаровий каскад; пікс.

Кожна з них має різні модифікації, дозволяючи створювати привабливі жіночі образи з урахуванням типу обличчя, кольору і довжини волосся.

Короткі стрижки для жінок 40 років

Короткі модні стрижки прикрашають жінку, якщо відповідають типу обличчя, враховують густоту волосся, ступінь його кучерявості і товщину волоска.

Овальне і кругле обличчя прекрасно виглядає в обрамленні волосся зі стрижкою боб. Класичний боб — це рівний зріз волосся, який ледь не досягає лінії плечей. Чубчик в такій стрижці не обов’язковий, найкраще зачіска виглядає на густому і хвилястому волоссі. Володаркам прямого гладкого волосся варто звернути увагу на можливості градуйованої стрижки боб або каре. Градуйований боб економить час ділової жінки, оскільки не вимагає додаткового укладання. Зморшки в зоні чола стають непомітними під ефектною стрижкою боб з чубчиком. Хвилясте волосся добре лягає в багатошарову стрижку. Вона завжди виглядає природно, легко вкладається в спокусливу зачіску. «Чарівний безлад» — вдала стрижка на тонке волосся, що дозволяє створювати різноманітність зачісок. Коротке каре і пікс — класика вибору сезону.

Стрижки на волосся середньої довжини 

Можна підібрати модні стрижки, які молодять, використовуючи волосся середньої довжини. Саме середня довжина волосся виграшна для повних жінок. Особливо добре виглядає каскад, який ще називають «драбинка».

Завдяки стрижці сходинками, каскад м’яко обрамляє обличчя, крадучи нечіткі лінії контуру щік і підборіддя. Під зачіскою ховається зайвий об’єм повної шиї, кругле обличчя виглядає більш овальним. Волосся середньої довжини виглядає доглянутим і здоровим, для варіанта густого волосся середня довжина найкраща.

Каскад на волоссі середньої довжини чудово вирішує проблему тонкого волосся, додаючи зачісці потрібний об’єм. Волосся в зачісці майорить, додаючи образу господині додаткову легкість і моложавість.

Боб з окантовкою традиційно відноситься до короткої стрижки, але реально виглядає, як зачіска на волосся середньої довжини. Багато знаменитостей зрілого віку віддають перевагу саме їй. Зачіска закриває проблемні зона чола, омолоджує весь образ жінки, підкреслюючи елегантність стилю.

Незаперечна перевага зачіски боб на середній довжині — можливість використання на кучеряве і хвилясте волосся.

Стрижка каре для 40-річних

Легендарна стрижка каре кілька десятиліть не виходить з моди, залишаючись в тренді сезону року. Універсальна для різного віку, вона особливо актуальна для зрілих дам. Завдяки каре можна скинути пару зайвих років. Модна стрижка красиво обрамляє обличчя, надає чіткість контуру щік, ідеальна для овального обличчя. Єдине протипоказання для каре — хвилясте волосся.

Розширює можливості каре варіант стрижки з довгими бічними пасмами. Її можна вибрати жінкам після сорока з круглим обличчям. Бічні пасма є хорошим способом маскування повних щік. Слід врахувати, що каре з видовженими прядками не підходить у випадку тонкого або «рідкого» волосся.

Особливою увагою жінок 40 років користується коротке каре. Ця коротка стрижка є переходом між класичним каре і бобом, часто її так і називають боб-каре. Для жінок з браком вільного часу — ідеальний варіант. Маючи коротке каре, не доводиться приділяти багато часу укладанні. Боб-каре чудово підкреслює красу волосся градуйованою стрижкою і молодить обличчя завдяки косому філірованому чубчику.

Стрижка пікс в образах 40-річних жінок

Головним трендом цього року майстри перукарського мистецтва визнали стрижку пікс. Молоді дівчата з зачіскою пікс виглядають трохи по-дитячому, а 40-річних вона молодить. Залишаючись модною кілька років, з кожним сезоном оригінальна коротка стрижка добирає популярності.

Які основні особливості пікс в сезоні?

Гармонійне поєднання пасом різної довжини: подовжені на маківці, чубчик; максимально відкриті вуха і шия; наявність дуже коротких прядок.Саме скуйовджені короткі прядки з достатньою довжиною верхівки і потилиці надають зачісці об’єм, а образу — запал і молодість.

Модні стрижки пікс залучають уявною простотою, але по варіативності укладок їм немає рівних. Жінки 40 років зазвичай стурбовані роботою, знаходяться на піку кар’єри і популярності. Часу катастрофічно не вистачає, і стрижка пікс ідеально вирішує проблему зачіски.

За допомогою пікс образ можна змінювати щодня, підбираючи стильні варіанти укладання під одяг, місце, макіяж і настрій. Важливо пам’ятати, що трендовим напрямком сезону є класична форма модної короткої стрижки з напівкруглим прорідженим чубчиком. Вся зачіска на основі стрижки пікс тяжіє до півкола, але для повних жінок зайвої округлості короткої зачіски варто уникати.

Власницям непропорційного обличчя, з елементами асиметрії або зайвої жорсткості в зовнішності, добре підійде модна пікс з довгим чубчиком.

Стрижки на довге волосся в цьому сезоні

Волосся з плином років має властивість ставати тонким, тому зачіска на довгому волоссі 40-річних жінок часто здається рідкою. Але це не означає, що потрібно категорично відмовлятися від довгого волосся. Майстри перукарського мистецтва запропонували в цьому сезоні чимало стрижок на довге волосся.

Головна вимога — здорове волосся, не ослаблене жорстким забарвленням і термічним впливом. Любительки елегантного образу можуть пожвавити зачіску на довгому волоссі драбинкою навколо обличчя, довгим або покладеним на бік чубчиком. Довгі хвилі — зачіска для офісу та вечірнього заходу.

Стрижки та укладки

Вибираючи стрижку, жінки зазвичай віддають перевагу варіанту з мінімальними вимогами до укладання. Сорокарічні дами до оформлення зачіски повинні підходити з особливою обережністю. Тут головне — не перестаратися в творінні. Ретельно укладене волосся зі складним укладанням додасть власниці кілька років.

Ідеальний варіант виходить на короткій стрижці, яку достатньо висушити за допомогою фена і недбало наїжачити прядки пальцями. Зачіски каре і боб при точній стрижці практично не потребують додаткового укладання. Складніше з волоссям середньої довжини, з довгими пасмами і локонами. Тут ретельність ліній повинна виглядати природною, з легкою недбалістю.

Який стиль стрижки подобається вам найбільше?

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: