Модні шапки 2020: які головні убори варто носити в цьому сезоні

Кожного року дизайнери та модельєри створюють власні правила стилю.

І ця зима не є винятком. Сьогодні ми вам розповімо про основні тенденції головних уборів: яку шапку придбати цього сезону, а про яку варто забути. 

Першою приміткою є те, що стилісти роблять акцент саме на в’язаних головних уборах. Але тут потрібно бути обережним, щоб не придбати неякісну річ, яка швидко розтягнеться та втратить свій початковий вигляд. Не забувайте, що шапка повинна підбиратися відповідно до власних параметрів та форм обличчя. 

Обирайте біні, шапки з різними видами відворотів, конусоподібні моделі. Ці моделі є у більшості торгових центрів, тому знайти їх не так важко. Правда, власницям короткої стрижки такі моделі слід уникати. Зрілі дами часто носять саме коротку стрижку, тому їм так складно підібрати в’язану шапку при всій різноманітності фасонів. 

Справжніми антитрендами є шапки з великим помпонами з хутра, вушанки, хутряні варіанти, моделі із зухвалим декором. Від нашивок, страз, аплікацій доведеться відмовитися. Вибирайте лаконічні, прості головні убори. 

Є головні убори, які візуально старять і з ними доведеться бути дуже обережною. 

В моді звичайна класика. Універсальні та ефектні шапки є ідеальним варіантом.

Біні

Берет

Модель капюшон

Спортивні шапки

Головний убір взимку – це ідеальний аксесуар, який повинен гармонійно вливатися в загальний образ.  Якщо ви не терпите шапки, пошукайте їм гідну заміну у вигляді хустки, палантини або шарфа. 

Які моделі шапок Вам подобаються найбільше?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector