Модні стрижки 2020 року для жінок старше 50 років

Не можливо всім давати одну пораду, адже у кожного різна структура волосся, риси обличчя. Одна й та ж зачіска на різних людях може мати різний вигляд. Сьогодні ми вам розповімо про найбільш вдалі зачіски для жінок старше 50 років.

Грамотно підібрана стрижка допоможе залишатися привабливою.

Після 50 років волосся може втрачати попередній вигляд, ставати більш ламким та тьмяним. Тоді дійсно краще звернутися до перукаря, який поверне вам свіжий вигляд. Зверніть увагу на різні варіації бобу, каре. Багатошарові стрижки допоможуть додати об’єм. 

Об’ємне каре з градуюванням

Ця зачіска є унікальною, оскільки пасує майже усім та й довжина волосся не важлива. За допомогою цієї стрижки можна скорегувати овал обличчя та отримати молодший вигляд. Ця зачіска точно залишатиметься в тренді 2020 року. 

Ця зачіска є чудовим варіантом для тонкого волосся, яке втратило власну природу пишність. Градуювання додає об’єму та освіжає. 

Боб-каре

Боб-каре — це чудове рішення для тих жінок, у кого кругле обличчя. Овал лиця з цією зачіскою стане витонченішим та видовженим. Саме така зачіска з красивим укладанням дарує жінці розкішний та статусний вигляд. Також за бажанням можна обирати зачіски з певною асиметрією.

Ця зачіска є взагалі невибагливою та має прекрасний вигляд на волоссі короткої та середньої довжини. Вона також чудово доповнюється чубчиком, який може бути густий, подовжений або косий. 

Каре на ніжках

Каре на ніжці — це чудовий варіант зачіски, який чудово підходить жінкам, які мають гарну шию, адже вона відкриває саме цю зону, але зберігає пасма на маківці. Саме з такою стрижкою підіймаються пасма, які коректують обличчя та підкреслюють обличчя.

Найчастіше акцентують цю зачіску косим чубчиком та цікавим фарбуванням.

Не забувайте також про вдале фарбування, адже воно настільки ж важливе, як і зачіска. 

Вам сподобалися такі варіанти?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: