Молодята попросили замість квітів дарувати їм на весілля корм для тварин

Не завжди наречені хочуть, щоб їм на весілля приносили букети квітів.

А все завдяки тому, що люди усвідомлюють велику трату грошей, які можна використати з користю. Тим паче, що для багатьох молодих пар багато букетів після весілля стають справжньою проблемою, адже їх нема куди помістити. 

Традиція відмови від букетів прийшла до нас з країн Заходу. Прагматичні іноземці відразу пишуть в запрошеннях на весілля, щоб квіти їм не дарували, а на ці гроші купили щось інше. 

Деякі люди уточнюють, що саме хочуть взамін на квіти, а інші роблять добру справу – встановлюють ящики для благодійності, або просять купити на ці гроші корм для домашніх тварин.

Сьогодні ми вам розповімо про одну з таких пар.

Молоде подружжя з Білорусі Ірина і Роман дуже люблять тварин. У їхньому будинку живе кілька кішок. Крім того, вони допомагають і різним притулкам для тварин.

В процесі підготовки до весілля, Ірина і Роман прийняли рішення відмовитися від подарунків. Точніше, вони попросили гостей подарувати їм корми для тварин.

Така задумка здивувала багатьох родичів та знайомих. Деякі навіть спершу насміхалися, але молода пара не відступила від своїх намірів. 

У підсумку вони отримали в подарунок 8 кілограмів котячого і 28 кілограмів собачого корму.

Як на мене, це чудова традиція, яка може спасти від голоду безліч тваринок.

Що думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector