Модні тенденції: короткі жіночі стрижки

Класичним варіантом є волосся середньої довжини, яке пасує практично усім, однак деякі жінки бажають виділитися з натовпу. Щоб створювати стильні образи, а ще завжди бути яскравими, потрібно звернути свою увагу на короткі стрижки.

Саме така довжина волосся освіжає та дозволяє омолодити зовнішній вигляд. Як приклад, хочемо наголосити на двох популярних коротких стрижках – це “боб” та “пікс”.

Якщо ви слідкуєте за останні трендами, то така зачіска не стане для вас відкриттям. Дану стрижку обирають сильні та впевнені в собі жінки.. Шикарний прикореневий об’єм додає образу родзинку і неповторну грацію. За допомогою цієї зачіски можна приховати недоліки обличчя та зробити риси симетричнішими.

За допомогою такої стрижки, ви зможете легко підкреслити свою індивідуальність, а також без жодних зусиль створите оригінальний та неповторний образ, який можна за бажанням змінювати з повсякденного до авангардного.

Пікс також має безліч різновидів, однак найактуальнішим є ультракоротка стрижка. Вона надзвичайно екстравагантна: виголені скроні та потилиця додають будь-якій жінці перчинки. Тут варто памятати, що ця зачіска відкриває практично все обличчя, тому варто бути готовим до цього.

Часто ультракороткий пікс поєднують з косим чубчиком, асиметричними пасмами, щоб зробити зачіску оригінальною. 

Стрижку Пікс можете сміло поєднувати з яскравим фарбуванням, найкращими є фіолетові, сині та рожеві відтінки. 

Як ви ставитеся до коротких стрижок?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector