Модний офісний одяг весни 2021: елегантні та витончені напрямки (+23 фото)

Офісний стиль поєднує в собі безліч елементів: жіночність та стриманість, елегантність і витонченість, комфорт та класику. В цьому сезоні актуальними є ті образи, які мають певну родзинку, але загалом їх можна вважати мінімалістичними. Для вас ми зібрали найкращі варіанти офісних образів.

Брючні костюми в офісному стилі

Беззаперечна класика – це брючні костюми, адже з їх допомогою можна мати доречний та стильний вигляд. В цьому сезоні актуальними є  брючні костюми з широкими або укороченими брюками. 

Трикотаж в офісному стилі

Зараз популярними є також трикотажні костюми, які вже давно не виглядають спортивними.Цієї весни стильні жакети, подовжені кардигани, костюми можна легко додати в діловій образ дами. Якщо ви обираєте трикотаж, то створюйте монохромний образ.

Офісні сукні довжини міді

Для офісу можна обирати й сукні, однак їх моделі повинні бути стримані та лаконічні. При цьому цікавий вигляд мають фасони з асиметрією, складками або ж іншою родзинкою.

Стильні костюми зі спідницями в офісному стилі

Класичний офісний стиль також є актуальним цього сезону, особливо зверніть свою увагу на трендові однотонні костюми. Саме з їх допомогою можна створити солідний образ. Також з цією метою підійдуть такі принти, як клітинка або смужка. Обирайте довжину спідниці, яка буде трошки вище, або нижче коліна.

Чи подобається Вам такий гардероб? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector