Мого чоловіка наче підмінили! Виходила заміж за доброго, працьовитого та розумного чоловіка, а отримала енергетичного вампіра…

Василь здавався мені ідеальним чоловіком, не боявся хатньої роботи, міг помити посуд, приготувати вечерю, однак потім його скоротили з роботи через банкрутство компанії, й він змінився до невпізнаваності. Він ніби впав у депресію. Цілими днями лежав на дивані, відмовлявся від виконання будь-яких обов’язків, а згодом припинив пошуки роботи. Василю не підходила жодна, то розташування погане, то заробітна плата замала, то керівництво не таке. Я не дорікала чоловікові, адже розумію, що часом буває складно знайти відповідну роботу. Але минуло 6 місяців, а ситуація не змінилась. 

Мені довелося працювати за двох, аби утримати сім’ю. Перший час нам усього було достатньо, і навіть оренду квартири могли виплачувати завдяки заощадженням, але згодом вони вичерпались. На мої прохання знайти роботу чоловік не реагував, вдавав, що не чує, а коли я просила допомогти бодай з прибиранням, він говорив, що втомлений. Так тривало деякий час, поки мої нерви не здали. Я зібрала речі Васі в сумку і виставила за двері.

– З мене годі! – вигукнула я. — Або ти припиняєш байдики бити, або йдеш геть!

– Чому ти підвищуєш на мене голос? Що я тобі поганого зробив?

Пошепки

– А те, що скинув все на мої плечі! Скільки це ще буде тривати? – нервово відповідала я.

– Якщо тобі щось не подобається, то розлучаємось! 

Пішов тоді Василь до своєї мами жалітися. Телефонує вона до мене і звинувачує у чомусь, мовляв, я образила її синочка. Але пробачте, хіба справжній чоловік так себе поводить?  Я йому нянькою не наймалась. Тому я висловила свекрусі все, що думаю та кинула слухавку. Наступного дня до мене телефонувала вже сестра Василя й пропонувала гроші, тільки щоб я назад прийняла чоловіка до себе. Для мене це видалось дуже дивною пропозицією.  Як виявилось, Василь справжній емоційний вампір. Його мати із сестрою самі не можуть витримати з ним під одним дахом, тому просять мене прихистити його за гроші. А я що геть здуріла? Добре, що вдалося спровадити з хати! 

Чи зустрічали ви такі ситуації? Що в таких випадках робити?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector