Молись…Так тихо і віддано! За тих, хто щоночі молиться за Тебе!

Молись!

Молись, щоб днів поруч з рідними та дорогими тобі людьми було якомога більше. Щоб ви проводили вечора на березі моря, або ж в горах біля затишного вогню. Щоб вам разом було так добре, тепло, ви відчували, що є один в одного — і від цього отримували задоволення.

Щоб хтось розповідав історії з минулого чи спогади, які поєднують вас усіх, і всі знають, чим вона закінчиться. Але так приємно її слухати ще раз і ще раз, адже тоді кожен з вас відчуває свою приналежність до чогось більшого.

Коли мурашки від спогадів про тих, хто дивиться на нас зверху і точно усміхається…

Молись, щоб доля подарувала вам ще більше щасливих моментів, які просто закарбовуються в пам’яті назавжди. Молись за ту хвилину, коли ти дивишся в кохані очі і чуєш такі бажані слова «дякую тобі за те, що ти є», за час, коли ти створюєш нове життя і вкладаєш в цю маленьку крихітку всю себе. 

Молись за те, щоб якомога більше проводити часу в обіймах з батьками, коханими, дітьми, щоб між вами не залишилося образ, несказанних слів.

Молись, за всі ті спогади, від яких стає тепло на душі. Коли ти закриваєш очі й бачиш перед собою молодих батьків, що збирають тебе до школи. І здається, що це було вчора… Молись з мрії, за людей, за сотні кілометрів, які зближують тебе з запахом дому.

Потрібно молитися щодня, тихо і віддано! Просити, щоб більше часу проводити з тими, хто щоночі молиться за тебе!Щастя не в речах, а в людях! 

Чи подобається Вам проводити час з рідними людьми?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: