Молода сім’я купила закинутий будинок і зробила з нього казкове місце

Сімейна пара самостійно створила будинок своєї мрії! 

Сьогодні ми вам розповімо про молоду пару з Угорщини з маленькою донечкою на руках. В цих людей практично не було заощаджень, тому вони не могли придбати навіть дачу за містом. Однак наші герої не звикли опускати рук й отримали житло своєї мрії.

Рішення згідно з коштами

Сімейний бюджет дозволив молодій парі придбати лише напіврозвалений будинок. Так вони і зробили й вирішили довести будівлю до ладу власними руками. 

Відновлення розвалини

Подружжя чітко розпланувало кожен крок щодо відновлення будинку та скільки коштів їм прийдеться на це витратити. Згодом вони приступили до праці. Через брак грошей пара робила все поступово, однак будинок щодня ставав кращим. 

Розширення території

Вони розпочали з капітального ремонту даху — підняли його рівень і таким чином звільнили місце для другого поверху. Також простір збільшила й літня тераса, про яку пара мріяла вже давно. Саме тут вони будуть проводити теплі літні вечори.  

Внутрішній простір

Вони переробили дах й таким чином звільнили другий поверх. Таким чином це невеличке приміщення збільшилося до 40 квадратних метрів.

Звичайно, збільшення площі будинку було досить складним завданням, як в плані оформлення документів, так і в фінансовому. Правда, подружжя впоралося зі всіма складнощами і зараз взагалі ні про що не шкодує. 

Внутрішнє облаштування будинку

Свій  домашній затишок дружина хотіла реалізувати в автентичному стилі. Їй не до душі сучасні й модні ремонти. Тому пара взялася відновлювати все до первозданних деталей. 

Сімейна пара відремонтувала всі старі меблі, які отримали у спадок з будинком. До слова, зрештою цей продиктований економією трюк став родзинкою їх інтер’єру. Але особливо їм хотілося зберегти глиняно-цегляну піч, виконану за старовинними технологіями.

Піч знатно натерпілася за той час, поки будинок стояв занедбаним. Але сім’я дбайливо відремонтувала її камінь за каменем. Відновлена ​​і трохи модернізована конструкція стала справжньою душею будинку. 

Важливе рішення

Родина планувала з цього дому зробити заміську дачу, однак потім вирішили все-таки сюди переїхати. Надто багато сил та часу було вкладено в це житло. Тому зараз подружжя вже з двома маленькими дітьми проживають в домі, який вони зробили власними руками.

Подружжя займається ще невеличким господарством і вживає їжу, вирощену власними руками. 

Вам сподобався цей новий перероблений будинок? 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: