Молодий батько самотужки виховує трьох донечок. На допомогу не прийшли навіть рідні бабусі дітей…

Важка доля впала на плечі молодого Сергія. Вони з дружиною встигли потішитися один одним лише 5 років. Сергій працював у столиці на добре оплачуваній роботі. Вони з коханою встигли побудувати будинок за три роки, всі ремонти чоловік робив власними руками. У них народилося троє діточок.

Перші дві вагітності пройшли для Орисі добре, а от третя стала нестерпною. Після появи маленької Соні минув місяці, як жінка почала втрачати свідомість.

Сергій панікував, адже кохана ніколи не скаржилась на погане самопочуття, а тут вона будь-якої миті падає на підлогу. Це було дуже небезпечно і страшно.

Лікарі діагностували рак останньої стадії.

– Боїмося, що тут вже нічого не допоможе, операція ще більше її знесилить…

Через місяць Орисі не стало. Життя Сергія зупинилося, він не хотів вірити у цю жахливу втрату, він боявся думок, що більше ніколи не обійме і не поцілує свою кохану.

Та довелося починати все спочатку заради дітей, які постійно питали де їхня мама. Чоловік намагався опанувати всі жіночі обовʼязки, а це давалось йому дуже важко. Ще й родичі не поспішали допомагати бавити дітей, особливо рідні бабусі на яких він насправді розраховував.

Життя для Сергія стало поганим безкінечним сном, навіть не було кому «поплакатися» в жилетку.

Пошепки

Знайшлася лише одна небайдужа людина, яка допомогла чоловіку, його двоюрідна сестра Наталя. Він не переставав дякувати їй щодня за допомогу, адже сам міг працювати для сімʼї і забезпечувати малечу. Інколи побавитись з дітьми приходили сусіди. Підтримка прийшла від зовсім чужих людей, що ще більше дивувало чоловіка.

Так минав рік за роком. Зараз старші донечки у третьому та другому класі, а молодша готується до першого. Сестра Наталя вже не може щодня бути з дітьми, тому Сергій старається зі всіх сил зберегти собі роботу і приділяти належну увагу донечкам. Відповідно його доходи впали.

Він так і не одружився вдруге, хоч розумів, що дівчаткам потрібна жіноча увага та поради, він все ніяк не може наважитись, все ще любить свою Орисю.

Але у сімʼї вже є свої світлі плани на майбутнє. Старша донечка хоче вчитися  грати на гітарі, але музична школа далеко, а возити її туди Сергій не може, бо продав машину. Середня донечка любить малювати і танцювати. У планах Сергія замінити паркан та облаштувати другий поверх, як тільки у нього зʼявиться трохи більше грошей.

Вони всі обовʼязково будуть щасливими.

Побажаємо молодому батьку сил, терпіння та успіхів, адже він на це заслуговує!

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився з нами читач сторінки “Пошепки”. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними. Напишіть свою історію і команда наших редакторів поділиться нею з іншими читачами. Надсилайте на пошту [email protected]

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

JuliaG
Adblock
detector