Моментальне усунення зубного болю

Ці прості методи дуже ефективні!

Зубний біль може з’явитися навіть й у тих людей, які регулярно відвідують стоматолога та слідкують за станом зубів. Тому ці засоби потрібно знати усім.

Натуральні знеболювальні

Інколи не так і легко потрапити до стоматолога. Потрібно записуватися заздалегідь. Тим більше зубний біль може з’явитися раптово і тоді вам допоможуть саме ці засоби. 

Є багато способів зняття зубного болю природними засобами, але тільки кілька з них дійсно швидко знімають зубний біль.

Розглянемо найефективніші методи боротьби із зубним болем:

1. Олія гвоздики

Цей перевірений засіб використовують вже століттями. Гвоздика — це природний антисептик та антибактеріальний засіб, а все завдяки речовині — евгенолу. Посипте мелену гвоздику на зуб або пожуйте цілу гвоздику. Також можете придбати в аптеці гвоздикову олію та нанести декілька крапель на вражене місце.

Зубний біль зменшиться протягом короткого часу. Це не розв’яже проблему, однак притупить відчуття болю. 

2. Кокосова олія

Ще один дієвий пом’якшувальний засіб. Просто розчиніть 1 ст. л. кокосової олії в склянці теплої води та полоскати нею ротову порожнину декілька разів на день. 

3. Хліб

Цей засіб нам розповідали ще наші бабусі. Щоб зняти больові відчуття від відкритого нерва (але не зараженого), то просто потрібно прикласти до отвору скибку хліба. Це найбільш ефективний і швидкий метод.

Також можна нанести на хліб трішки спирту. Тоді одразу знезаразите уражену ділянку. Також хліб можна замочувати у гвоздиковій олії. 

Памятайте, що всі ці засоби є лише методи швидкої допомоги, але не заміняють відвідування стоматолога. 

Ви знаєте народні методи, які допоможуть зменшити зубний біль?

U2
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: