Моток міцних ниток і жменя бусинок: 15 ідей модних прикрас на літо

Якщо ви зробите щось своїми ручками, то будьте певні, що такого більше ніде немає і не буде! 

Коли справжня жінка, та, яка обожнює доповнювати свої стильні образи аксесуарами, потрапляє до такої крамниці з купою милих і прекрасних дрібниць, то очі просто губляться! Хіба вам вдалось колись вийти без покупки звідти? Максимум — відкласти на деякий період.

Цього сезону популярними та трендовими є прикраси з бусинками. Але важко підібрати такі, які личили б вам за кольорами, підходили за розміром і ще з добре поєднувались із вашим гардеробом. І ще один великий недолік магазинних прикрас: багато жінок можуть ходити з однаковими. І якщо ви не з тих, кого це засмутить, то є тонкі натури, які хочуть бути особливими і проявляють вони це саме такими речами.

Тож пропонуємо вам ідею для створення стильної прикраси власноруч. Льон завжди залишався тренді, особливо в такий період року. Окрім того, бусинки додають жіночності та ніжності.

Якщо раніше ви не цікавились такого типу прикрасами, то зараз — найкращий час для цього. Коли, як не зараз, можна переглянути цю статтю і придумати власну ідею на основі пропонованих?

Тут є зібрані техніки плетіння з ниток льону, тож ви зможете зробити кольє, браслет чи навіть кільце.

Стильні прикраси з льону

Кольє з кісками — це завжди романтично, ніжно та жіночно. Окрім того, воно підкреслює статусність жінки, її легкість. Особливо такі кольє виглядають на старших жінках.

Великі бусини — це також стильно та оригінально, але тут важливо відчувати міру. Акцент має бути на самих бусинах чи камінцях, тож їхня кількість має бути невеликою. Та й сама основа має контрастувати з підвісками.

Малі бусинки та льон — більш буденний варіант. Але лише уявіть, як ви йдете вулицею і сонце потрапляє на ваше кольє, бусинки виблискують і переливаються. День одразу стає святковим.

Як виготовити таку прикрасу?

Вам знадобляться бусинки та лляна нитка. Обирайте такі бусини, які вам подобаються найбільше. З нитки наріжте 7 шматків по півтора метра кожна. Візьміть шість з них і зробіть петельку.

Сьому частинку прив’яжіть до боку петельки. Обв’яжіть петельку і спробуйте зімітувати те, що бачите на фото нижче. Якщо трохи залишиться нитки — відріжте.

На кожну нитку нанизуйте по 1 бусині. Обирайте різні розміри, щоб добре був помітний контраст.

Зав’яжіть вузлик з іншого боку, знову нанизуйте бусинки і знову зав’яжіть вузлик. Продовжуйте так робити до кінця. На останньому етапі додайте найбільшу бусинку, яка є і вона буде вашою застібкою.

Готово!

Плетені прикраси завжди додають елегантності та витонченості образу. А якщо зробити кілька таких, то будете мати чудові подарунки для близьких жінок та дівчат, а також це буде вашим тренуванням для нових звершень та ідей. Насолоджуйтесь!

А вам подобаються такі прикраси?

NataM
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: