Мова тіла або П’ять жестів бідної жінки

Завдяки невербальній поведінці можна легко визначити, що намагається приховати та чи інша людина. Мова тіла говорить навіть про фінансове становище жінки. Інколи й чоловіки після тривалого спілкування зі своєю обраницею починають наслідувати її звичкам на підсвідомому рівні. 

Ми хочемо відкрити вам кілька секретів, які допоможуть бачити оточуючих наскрізь. Для цього достатньо звернути увагу на їхні жести і розшифрувати їх. 

Значення жестів:

1. Поправляє волосся і одяг

Багато жінок недооцінюють свій зовнішній вигляд, адже у їхній голові сидить тверде переконання, що у них невдалий гардероб чи зачіска. Коренем проблеми і відсутності впевненості в собі є скрутне фінансове становище. 

2. Тримає сумочку при собі

Жінка, яка з недовірою ставиться до світу й оточуючих людей, намагається створити навколо себе безпечну зону комфорту, притискаючи в обіймах сумочку. Зазвичай усередині вона тримає найцінніші речі: гаманець, телефон, ключі, документи тощо. Про яку жіночність в цей момент можна говорити?

3. Опущена голова

Голова, похилена вниз, є свідченням невпевненості в собі та внутрішніх переживаннях. Дуже часто причиною такого стану є фінансові труднощі. У будь-якому разі завжди потрібно знати собі ціну і гордо нести звання Людини. 

4. Розглядає оточуючих

Бідні люди мають звичку пильно розглядати оточуючих. Вони прискіпливо оцінюють їхній образ, вишукуючи брендові речі. Однак у сучасному світі багатії часто вдягаються максимально просто, зручно й непомітно. Їм немає потреби самостверджуватися через зовнішній вигляд, адже у них і без того достатньо висока самооцінка. 

5. Тре ніс

Жінка підсвідомо тре ніс, якщо почувається ніяково чи некомфортно. Ця звичка настільки поширена, що є навіть історія з часів партизанської війни під час Другої світової. Таким чином офіцерам вдалося вивести на чисту воду партизанку, яка вдало маскувалася. 

Є ще багато ознак поведінки бідних людей, але саме ці є найбільш промовистими. Якщо ви хочете краще розуміти оточуючих, то знання мови тіла точно стане вам в пригоді. 

Чи помічали ви у своїй поведінці якусь із цих звичок? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector