Моя бабуся знала, як залишатися молодою, навіть коли тобі трішки за 90… Ділюсь з вами її безцінними порадами!

Кажуть, з віком жінка втрачає свій шарм, свою харизму, привабливість… Але ж я точно знаю, що це зовсім не так! І в мене є живий тому приклад. Бабуся моя у свої 90 і досі чоловіками і так, і сяк крутить… І що ви думаєте? Кожен до її ніг весь світ покласти готовий!

І от вона дала мені кілька порад, які допоможуть вам сяяти та лишатися молодою в будь-якому віці!

1. Фігуру треба берегти з молоду. Бабуся завжди казала, що треба уважно слідкувати за тим, що кладеш собі до рота. Бо хороше харчування – запорука не тільки хорошого тіла, а й здоров’я.

2. Не тримайте біля себе людей, яким постійно все не так. Наше самопочуття дуже залежить від нашого оточення. Якщо бабуся зустрічала сорокарічну жінку, яка жалілася на свою старість і втому – ніколи не заводила з нею дружбу. Бо мала золоте правило: тримати біля себе тільки тих, хто ніколи не старіє душею.

3. Спорт у житті має бути завжди. І не важливо, скільки вам років: 20 чи 70. Бо це не тільки тіло тримає у формі, а ще й думки приводить до ладу.

4. Подорожі – важлива частина життя щасливої людини. Тому треба користуватись будь-якою можливістю кудись вибратись. Знайомство з культурами різних країн дасть вам можливість дивитися на світ ширше. 

5. Жити без планів на майбутнє не можна. Щоб не зупинятися, а постійно рухатися вперед, кожна людина повинна мати якусь ціль. Досягли її? Пора шукати нову.

6. Не забувайте про себе. Одягайте те, що вам подобається. Навіть якщо хтось скаже, що “вік не дозволяє”. Ходіть у ті ресторани, де вам смачно і гарно. Слухайте ту музику, якої прагне ваша душа. І ніколи не забувайте любити себе.

7. Їжте і пийте те, чого хочеться. Звісно, межі розумного треба мати завжди. Але старайтесь ставити перед собою менше заборон.

8. Не забувайте про флірт. Не лише з чоловіками і жінками, а зі світом загалом. Ставтесь до цього світу з любов’ю і отримаєте її у відповідь. Моя бабуся любила фліртувати навіть із моїм хлопцем. 

9. Оточуйте себе успішними, цікавими, розумними людьми. Бабця завжди казала, що цікава бесіда іноді навіть краща, аніж найсмачніший у світі делікатес.

10. Не тільки планами, але і спонтанністю. Якщо ви ніколи не планували поїздку в іншу країну чи хоча б місто – повчіться в бабусі. Додайте у своє життя барв.

Пошепки

Хочете читати ще більше цікавих історій? Підписуйтесь на канал: https://t.me/+On4TH8CvEjplMjA611. Не шкодуйте. Не шкодуйте про зроблене, не жалійте себе, не жалійтесь на своє життя та людей поруч. Більшість речей у цьому світі залежить від нас самих. То краще вже щось змінювати, а не просто шукати крайніх.

12. Не забувайте про свою зовнішність. Іноді може здаватися, що доглядати за собою вже пізно. Але пізно не буває ніколи. Іноді похід у салон дарує енергію на нові звершення.

13. Не шкодуйте на себе грошей. Якщо фінансів не так і багато, аби дозволяти собі все на світі, то не забувайте хоча б про маленькі дрібнички, які приносять вам щастя.

14. Ніколи не будьте “занадто старими”. Бо вік – те, що записане в паспорті, а не те, що на душі. Не шукайте зайвих відмовок, живіть це життя на максимум.

15. Любіть свої роки і отримуйте від них насолоду. Моя бабуся ніколи не соромилась свого віку. Цінувала кожен рік і той досвід, який він їй подарував. Але жила вона завжди так, як вісімнадцятирічна. І це захоплювало.

16. Дивіться в дзеркало з любов’ю. Бабуся любила афірмації ще до того, як це стало популярним. І кожен свій ранок вона завжди розпочинала з компліментів самій собі.

17. Читайте якомога більше. Бо в книгах та мудрість, якої іноді нам так не вистачає. А ще це чудовий спосіб зняти стрес, розслабитись і знайти натхнення.

18. Дозволяйте собі сумувати. Але не захоплюйтесь негативними емоціями. Що б там не сталось, у собі завжди треба знаходити місце для позитивних думок.

19. Тягніться до молоді. Вони як ніхто інший знають, що таке життєва енергія та бажання жити.

20. Будьте красивими навіть тоді, коли вас ніхто не бачить. Викиньте старий домашній одяг і дозвольте собі нарешті розквітнути.

Ще більше цікавих історій від автора читайте за посиланням: https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector