Моя донька покинула свою дитину. Та я не зміг з цим змиритися

Я вже давно переїхав в село. Оця вся міська метушня мене виснажувала. Крім того, я все життя працював викладачем в мистецькому коледжі. Просто стомився від людей. Хотілось відпочити. 

Тож я висадив садок, доглядав його й із радістю приймав у себе гостей. Та справжнє щастя мені принесла новина, котру розповіла донька. Вона повідомила, що я нарешті стану дідом.

Згодом були місяці щасливого очікування. Я вже уявляв, як забиратиму до себе онука на вихідні, як ходитиму з ним рибалити. А потім настав день пологів. Щойно я дізнався – приїхав до міста. На вулиці біля пологового мене зустрів зять. Він був збентеженим. Кілька годин ми чекали, а тоді зятя покликали. 

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше статей з психології за посиланням – https://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

А потім він повернувся і повідомив мені:

 – Син народився, та він дуже хворий. Шансів на одруження нема. Хлопець буде таким усе життя. Ми з дружиною вирішили відмовитись від дитини.

 – Але ж як? Навіть песика на вулицю шкода викинути. А це ваше малятко!

Пошепки

 – Ми все вирішили. 

Так, переконати їх я не зміг, але теж твердо вирішив – яким би не був мій онук – я його не покину. За тиждень я підготував усі документи та забрав малюка. Я все ж мав надію, що донька пошкодує про своє рішення і передумає. Та цього не сталося, натомість вона страшенно образилась на мене. Сказала, що я хочу зіпсувати їй життя. Відтоді ми не спілкувались. Це розбило моє серце.

Мені було надзвичайно складно. Я вже старий, а з дитиною стільки клопоту. Ще й враховуючи, що Дмитрик – особливий. Та мені допомагала сусідка Тетяна Вікторівна, котра багато років працювала вихователькою в дитячому садку. Коли моєму онукові було два рочки я помітив, що він має надзвичайний талант до малювання. Почав його розвивати.

Зараз Дмитрику вісім і він вже відомий художник. Він змалку займається з репетитором з малювання. Має власний сайт, а його роботи охоче купують навіть закордоном. Онука називають справжньою зіркою у світі мистецтва.

Я точно знаю, якщо особливу дитину любити – з неї виросте дивовижна людина. Згодні?

Більше цікавих та корисних статей з психології шукайте тутhttps://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector