Моя донька – справжня зозуля. От як їй спало на думку покинути дітей на цих людей? Де її совість?

Знаєте, я постійно молилася Богові, аби він послав моїм діткам гарну долю, благословив на хороше життя. 

Але не могла уявити, що молодша донька таке витворить! Мені тепер соромно навіть сусідам дивитися в очі. 

Отож, у мене двоє діток – старший син Дмитро та молодша Діана. 

Дімка вже років з 10 живе та працює в Португалії, поїхав туди після закінчення університету на заробітки. Він там дуже добре заробляє, робить ремонти в готелях та квартирах. Там знайшов собі кохану жінку. До речі, також українка, з львівської області. Мирося також працює, доглядає літню родину. 

Вони вже собі купили там невеличку, двокімнатну квартиру неподалік від узбережжя моря, містечко Авейру. Я раз на рік приїздила до них у гості, вони мені пересилають гостинці, сувенірчики. Минулого літа допомогли мені зробити ремонт у ванній кімнаті, купили нову ще шафу до спальні. 

Але от не дав їм Бог діток. Мирося хвора, у неї проблеми по-жіночому. Тільки син її досі кохає та навіть ні секунди не думав про розлучення. 

А в моєї Діани життя склалося навпаки. У 19 народила першу дитину від одногрупника. Правда, хлопчина злякався відповідальності та зник з нашого життя. Я влаштувалася на другу роботу, аби хоча б якось утримувати онука. Добре, що Дімка час від часу надсилав продукти. 

Діана навіть університет не закінчила, не має вищої освіти. Коли синові Матвійку виповнилося 2, вона віддала його в садочок та пішла працювати в салон краси, малює нігті. Ну хоча б якийсь підробіток має.

Але у 2020 вона знову народила другу дитину, донечку Маринку. І що ви думаєте? Той горе-папаша і місяця не прожив, коли ми гуляли з дітками, то він зібрав всі речі та переїхав геть. Спасибі, що хоча б аліменти платить. 

Діана досі живе зі мною, тіснимося у двокімнатній квартирі. Розумію, що зараз нереально купити окремо житло, а розмінювати цю квартиру нема сенсу, бо кожній по кімнаті дістанеться. 

Цього літа Діана поїхала з дітками до Дмитра. Він давно кликав сестру у гості. Тим паче, почався сезон відпусток і багато туристів їдуть закордон відпочивати. Тому донечка могла ще собі грошей заробити, кудись піти в кафе працювати чи покоївкою у готель. Пропозицій було багато. 

3 місяці Діана жила у брата, як у Бога за пазухою. Щодня ходили на пляжі з дітками, гуляли містом, їхали ще в Лісабон на екскурсію. Діана час від часу мала якісь там підробітки, десь прибирала у квартирах на замовлення.

Пошепки

І 2 дні тому вона мала повернутися додому. Я приїхала на вокзал, аби зустріти її та онуків з важкої дороги, забрати валізи. От під’їжджає автобус, виходять пасажири. І бачу, що приїхала тільки Діана, без дітей.

– А де Матвій та Маринка? Діано, ти що, дітей загубила?

– Мамо, не кричи. Вони ще побудуть декілька місяців у брата. Дімка не проти.

Я була шокована вчинком доньки. От просто відвезла дітей до брата і кинула їх, як та зозуля. 

– Мирося не проти, вона сама дуже прикипіла до племінників. Мамо, їм Бог не дав дітей, то нехай моїй поняньчить.

– А коли ти їх забереш?

– Не знаю. А який сенс поспішати? Для себе нарешті поживу, відпочину нарешті. 

Діана привезла гроші, але витратила все на себе. Купила новий телефон, одяг, зараз збирається поїхати з подругами в Буковель.

Але я не розумію її поведінку, чесно. Вона ж могла ці гроші відкласти для дітей, купити їм на осінь теплі речі. Але не витрачати все на себе, як та егоїстка. Або ж елементарно купити старшому синові нормальне ліжечко в кімнату, аби він не спав разом з нею на дивані. 

Боюся, аби Діана потім про дітей не забула. Адже вона мама, а не зозуля. Та і що їй заважає залишитися в Португалії, заробити гроші на окрему квартиру? 

Ой, ну мені про це дуже важко писати. Але не знаю, як доньку врозуміти. Що ви можете мені порадити?

На Вашу думку, це страшна ситуація чи наша читачка просто перебільшує?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector