Моя дружина дуже змінилась після весілля. На голові доглянутих кучерів нема й одягнена в старе лахміття…

Моя дружина дуже змінилась після весілля. В університеті усі хлопці завжди мені заздрили, адже я мав найгарнішу дівчину. Тетяна завжди мала гарний вигляд та ще й до того ж розумна вона. Однак після одруження її наче підмінили.

Повернувся якось я з роботи, а вона мене навіть не зустріла, усе зайнята своїм прибиранням, а вигляд її ну зовсім не привабливий. На голові доглянутих кучерів нема й одягнена в старе лахміття.  Тоді я не втримався і сказав:

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

– Тетяно, чому ти гарно не одягаєшся?

– А навіщо? Щоб по хаті ходити й прибирати? 

От і поговорили… А мене це чим далі, тим більше дратувало. Розповів я другові Остапу про свої переживання, а він мені каже:

– Та ти що жартуєш? Та твоя Танька взагалі бомба, а не жінка! І попрасує, і приготує смачно, ще й з дітьми так добре вправляється, мені здається вона мрія кожного чоловіка! А ти ще тут щось скиглиш.

Пошепки

– Остапе, ну ти не розумієш! Усе це добре, але цього недостатньо… немає вогника, який був раніше. Зникла пристрасть, а мені того так бракує!

– Хм, дивний ти… Мабуть, і не зрозумію.

Через тиждень я вирішив переїхати на деякий час до мами, аби подумати та розібратись у своїх почуттях. Однак потім такого оберту подій я зовсім не чекав…

Виявляється Тетяна за мною сумувати навіть не збиралась. Нещодавно, йшовши на роботу, я зустрів дружину з дітьми, однак вона була не сама. Попід руку її вів Остап. Скажу вам чесно, мене тоді добре тріпонуло, адже не встиг я обернутися, як мій друг вже жінку в мене забирає. Але найцікавіше те, як моя Тетяна виглядала, вона наче розквітла. Це зовсім не та жінка, яку бачив щодня вдома! І знаєте, я зрозумів одну річ…

Насправді проблема не в жінці, а в мені! За цей тиждень з мамою, мені ніхто не попрасував сорочки, не приготував смачний сніданок, не поправ брудний одяг, але за те усе це встигала робити Таня. Я зрозумів, що за хатніми справами їй було ніколи навіть подивитись у дзеркало, не те щоб щодня чепуритися для мене. Тепер я піду до неї з квітами та вибаченнями, й даватиму більше часу їй на себе. 

Чоловіки, жінкам справді інколи дуже потрібна ваша допомога!

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector