Моя дружина постійно скаржиться, що їй важко з дітьми. От я їй і запропонував експеримент

Останнім часом я дуже багато працюю. Річ у тім, що коли дружина завагітніла втретє я вирішив придбати квартиру. Тому й набрав стільки замовлень, що часом на роботі доводилось ночувати. Тож уявіть, як мене дратувало, що кохана увесь час скаржиться, мовляв, їй важко з дітьми. Повертаюсь я додому пізно на вечір, а вона починає:

 – Покупай Іллю, заколисай Надю.

 – Як ти не розумієш, я відпочити хочу.

 – А я не хочу? Та мені нікуди втекти! Немає де заховатись. Я б залюбки на роботу ходила.

 – Ти думаєш, я там відпочиваю? Я ж заради вас все роблю. Давно про вихідний мрію.

 – То візьми, відпочинь з дітьми, а я до сестри поїду на день.

 – Легко, висплюсь хоча б.

Минуло кілька днів і моя Ліда на восьмому місяці вагітності поїхала до своєї сестри. А я залишився вдома з чотирирічним Іллею та півторарічною Надійкою. 

Сподівався, що нарешті висплюсь, та ці діти якісь неправильні, повставали о 6 ранку. І почалось. Старший стрибає на мені, Надійка – плаче. Встав, почав їх заспокоювати, намагався приготувати сніданок, та каша згоріла, бо Надійку мити довелось. Заходився чистити каструлю. Дітям дав йогурти. Потім думав, що вони будуть собі гратися, але виявилось, що я маю їх розважати. Ким я лише не був – і коником, і песиком, і потягом. 

Вирішив йти з ними гуляти. На майданчику має бути легше. Щойно вийшли надвір Ілля почав проситись до вбиральні. Ми повернулися додому. Тоді знову пішли на прогулянку. Забули улюблену іграшку Надійки. Вдруге повернулись. Якщо чесно, то я вже нічого не хотів, око сіпалось.

Пошепки

Врешті нам вдалося дійти до майданчика. Тут Ілля почав кричати, що хоче на гойдалку, на якій вже бавиться інша дитина. Як я не намагався заспокоїти його, пояснити, що так не можна – нічого не вдавалось. Доки я це робив, Надя поснідала піском. Я схопив її, почав витирати рот. А в цей час мій син заліз на турнік і впав. Забився і знову почав плакати. Тоді я вирішив йти додому – все ж і рідних стінах бодай безпечніше.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Взявся роздягати дітей, мити їх. Ілля почав просити їсти. Сказав, що хоче мамині млинці. “Вона їх дуже просто готує” – подумав я. Прийнявся змішувати інгредієнти. Діти схотіли допомагати. Розсипали борошно, розбили яйце, лише не в посуд, а на підлогу. Я почав смажити, та нічого не вдавалося, млинці розлазились на пательні. Не витримав, замовив їжу з ресторану.

Після обіду намагався вкласти дітей спати. Надя заснула, а Ілля не схотів. Пів години крутився, а тоді розбудив сестру. Прибрати на кухні не вдалося. Вирішив знову піти з дітьми гуляти, тепер вже до парку. Дві години бігав за малюками, які тікали в різні боки. Ловив себе на думці, що так ніколи ще не втомлювався. Повернувся додому, погодував дітей домашнім сиром, дозволив подивитись мультик. 

Після 22 години, коли вже час спати, в малих відкрилося друге дихання, вони почали бігати по хаті й кричати. Ледве їх заспокоїв, викупав і вклав спати. За ніч вони прокидались по черзі зо шість разів. Я зовсім не спав. Зате о 6 ранку вже підйом. І знову по колу.

Дружина приїхала о 10 ранку. Коли я її побачив – мало не заплакав. Як ця свята жінка погодилась народити мені ще одну дитину. Це диво.

 – Любий, як ти? Відпочив?

  – Хочу на роботу! Дорогенька, пробач! Я тепер буду більше тобі допомагати! І вихідні братиму. Все, що хочеш!

Відтоді після роботи я не скаржусь на втому, а відразу ж йду допомагати дружині з дітьми. Раджу всім чоловікам бодай деколи брати на себе усі домашні обов’язки. Нехай жінки відпочивають. Повірте, їм це необхідно! Згодні?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector